Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#31] Re: Demka polskie -> starsze

@VanDam, post #30

No i jest jeszcze problem z polskimi grami. Dostepne sa tylko cracki, a do crackow nie warto pisac instalek, gdyz Wepl nie umiesci ich na oficjalnej stronie whdload.de. Aby instalka whdload zostala tam umieszczona musi byc do oryginalu i ewentualnie cracka, ale zawsze musi wspierec oryginal.
Kiedys rzucilem haslo ze poszukuje polskich oryginalnych gier, ale nic z tego nie wyszlo....


Czego jeszcze szukasz? Moja kolekcja się trochę powiększyła, więc może coś nowego się znajdzie.

A instalki do demek jakieś nowe stworzyłeś?
[#32] Re: Demka polskie -> starsze

@VanDam, post #28

VanDam napisał(a):
> To ja poprosze to demko. Kurcze, szukam go juz kilka lat, a tu
> sie znalazlo.
> Moga byc obedwie czesci (tzn. pierwsz i druga).
> Dms/adf poprosze na vdbest @ wp . pl (usun spacje).
> Jak nie masz mozliwoszi zgrania dyskietki na Ami to moze
> znajdzie sie w okolicy jakis zyczliwy amigowiec.

Czy jakoś "sprawa" demka Prezydemo2 się ruszyła?
Ja także mam niedosyt dego dema we własnych zbiorach.
Proszę o info i namiary jak ktoś zdobędzie to cacko :)
[#33] Re: Demka polskie -> starsze

@mailman, post #31

Dawno nie zaglądałem do projektów WHDL, więc coś z pamięci (rzeczy zrobione i w trakcie).
Techno Tower - moj ulubiony music disk z muzyka techno, chyba najlepszy.
Jakis inny music disk (nie pamiętam tytulu).
Jakies slideshowy - m.in. z obrazkami z Agnony @ Appendix (zdaje sie)
Gra: Magic Coins (zrobione - mam oryginal, wygralem kiedys w C&A :] ), Forest dumb forever (tu do cracka, wiec publikacja odpada - dopóki nie bede mial zrzutu oryginalnych dyskietek), rozpoczalem rowniez prace do Kajko i Kokosza, ale się wstrzymalem z pracami gdyz nie wiem czy to jest wersja z bugiem (nie mozna ukonczyc gry), czy nie. Orientuje sie ktos jaka jest wersja na ppa.pl?
[#34] Re: Demka polskie -> starsze

@mailman, post #31

Panowie, zlitujcie sie, niech osoba ktora ma demko je wrzuci na jakis ftp.
[#35] Re: Demka polskie -> starsze

@blizz, post #34

Właśnie zrobiłem filmik z demka Prezydemo 2 i umieściłem je na swoim kanale youtube:
http://www.youtube.com/watch?v=E_FJL1Lho3s
[#36] Re: Demka polskie -> starsze

@gsgalezowski, post #35

Zapodaj ADFa z demkiem , chętnie odpalę sobie pod uae:)

[#37] Re: Demka polskie -> starsze

@gsgalezowski, post #35

Prosimy o adf! :)

[#38] Re: Demka polskie -> starsze

@widelec, post #37

Widelec:

Fantastyczny awatar, z tym nie będę się sprzeczał. :)

[#39] Re: Demka polskie -> starsze

@Red_Bullet, post #24

Anhalonium Lewini jest chyba plikowe? Na A1200 mi się uruchamiało, trzeba tylko było wyłączyć AGA i cache.
Nie słyszałem natomiast o wersji HD Technological Death - jakieś namiary?
Polecam Hallucinations&Dreams, P.R.O.siaka.
WIT Premium to legenda. Pamiętam premierę na Gelloween (bodajże '93) w Bydgoszczy - owacje na stojąco były. Na tym samym party zresztą wystawialiśmy intro RGB - zakodowane przez Zajca - kolegę Musashiego - i mojego - wtedy wszyscy mieszkaliśmy w tym samym mieście :). Teraz drogi "lekko" się rozeszły :). Pozdrawiam starych scenowców!

BTW: ma ktoś "demo" "Terror Machine" grupy WFMH, które wzbudziło wielką odrazę na scenie w roku 93?



Ostatnia modyfikacja: 24.09.2010 22:05:33



Ostatnia modyfikacja: 24.09.2010 22:10:46
[#40] Re: Demka polskie -> starsze

@Drakon, post #39

Mam installer to Technological Death na piecu. Na Ami mam zainstalowaną wersję, ale chwilowo nie mogę przerzucić danych z Ami na pieca. Jak uda mi się na uae to zainstalować to mogę gdzieś wstawić TDHD jako gotowiec.

e:
Jak ktoś chce to mam TechnologicalDeathHD. Archiwum LHA 400KB.



Ostatnia modyfikacja: 26.09.2010 19:45:46
[#41] Re: Demka polskie -> starsze

@Drakon, post #39

HD installer for Technological Death (Mad Elks)

http://aminet.net/package/demo/aga/oMS-TDHD
[#42] Re: Demka polskie -> starsze

@Norbert, post #41

To jest sam installer, ja już mam gotowca. Wystarczy rozpakować i oglądać.

[#43] Re: Demka polskie -> starsze

@Red_Bullet, post #42

To byla informacja dla Drakona.
Instalka dostepna jest od 1997roku.
Od instalki do dzialajacej wersji HD to juz maly krok.

Do Dragona:
Czy to "demo" Terror Machine" na pewno bylo zrobione przez WFMH ?
[#44] Re: Demka polskie -> starsze

@Norbert, post #43

Demko nazywało się "Set Rector", a terror machine to moduł Magla zawarty w demie.
Demo to wypuściła grupa FCI i miało ośmieszać grupe WFMH. Gdzieś miałem to demo na dyskietkach, musiałbym poszukać.

[#45] Re: Demka polskie -> starsze

@exolon, post #44

demko znalazlem bez problemu. tylko nie zgadzala sie grupa (WFMH) i dlatego zadalem pytanie :)

http://bitworld.bitfellas.org/demo.php?id=10401
[#46] Re: Demka polskie -> starsze

@Norbert, post #45

Rzeczywiście, to było FCI.
Co do Technological Death HD myślałem, że to wersja High Definition, a nie HardDisk :).
Jeszcze jedno pytanie - ma ktoś pack CandyAss? Nie pamiętam, który numer mnie interesuje - bodajże 5 lub 4 - była tam muzyka mojego autorstwa...



Ostatnia modyfikacja: 12.10.2010 11:50:22
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem