Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] pomozcie w was cala nadzieja
witam was serdecznie bardzo pilnie potrzebuje demka spaceballs state of the art w wersji avi lub moda wersje avi jako taka posiadam niestety jest na koncu przerwana jednak najbardziej zalezy mi na pliku mod z tego demka pomozcie moze ktos z was wie gdzie tego szukac bo juz gogle przeszukalem i to nie polskie strony
moje gg :8709993 prosze pilnie o kontakt
jesli ktos ma to w avi mozecie spakowac rarem i wrzucic na jakis darmowy serwerek
np
www.yousendit.com
lub
www.rapidshare.de
bede bardzo wdzieczny

fan amigowych dem
[#2] Re: pomozcie w was cala nadzieja

@rafal, post #1

Jak zwykle Aminet.
[#3] Re: pomozcie w was cala nadzieja

@rafal, post #1

hej nie moge odczytac twojej wiadomosci czy trzeba sie zalogowac? sorki jestem tu nowy
[#4] Re: pomozcie w was cala nadzieja

@Norbert, post #2

chyba nie kumam oco ci chodzi?

[#5] Re: pomozcie w was cala nadzieja

@Norbert, post #2

na aminecie nie ma avi-czytac uwaznie:)
[#6] Re: pomozcie w was cala nadzieja

@rafal, post #3

ee juz sie gubie raz widac co piszecie raz nie no ale to szczegol mam prozbe jak by co piszcie do mnie na maila albo gg
djralf21@o2.pl
bo tutaj czasem widze wasze wypowiedzi czasem nie nie wiem czy moja poprzednia wypowiedz sie dodala w kazdym razie na tej stronce nie umialem tego znalesc ale jak ktos to tam znajdzie stawiam browca co do avi to nie jest konieczne
sorx jesli sie powtorzylem

[#7] Re: pomozcie w was cala nadzieja

@rafal, post #6

Na Aminecie jest muzyka z dema.
http://ftp.uni-paderborn.de/aminetbin/find?condom+travolta
google rowniez wyrzucuł kilka linków. np to:
http://www.pouet.net/prod.php?which=99

Naprawde, google nie gryzie !!!!!
[#8] Re: pomozcie w was cala nadzieja

@Norbert, post #7

wielkie dzieki naprawde znalazlem juz to czego szukalem jesli ktos jeszcze chce skorzystac to pod tymi linkami znajdziecie wszystko
pozdrawiam

Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem