Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] wie ktos co to za demo?
jest na 2 dyskach orginalnie zaczyna sie muzyczka i jakas grafika potem jest przejscie na 2 dysk i pokazuje sie zasnierzony obras telewizora i nagle wskakuje teledysk felixa dont you want me leci sobie troche i znika i znowu jest pokazany obraz sniegu w telewizji i na koncu jest jakas muza tzn spokojniejsza

[#2] Re: wie ktos co to za demo?

@rafal, post #1

takie z truskawką wpadającą do wody? wiem chyba o które chodzi, ale nie pamiętam tytulu. Coś na A.... chyba
[#3] Re: wie ktos co to za demo?

@rafal, post #1

Wiedziałem że cos na "A" - Big Time Sensuality - tak nazywa sie to demo
[#4] Re: wie ktos co to za demo?

@MSS, post #3

bo mi chodzi o modka z tego dema a dokladnie o ten pierwszy utworek jesli to ty pisales wczoraj do mnie maile w sprawie tych modkow i jak bys mial tez tego moda to ja jestem zainteresowany

[#5] Re: wie ktos co to za demo?

@rafal, post #1

nie to chyba nie to demo znalazlem avika dema o tym samym tytule i sie nie zgadza jest jakas inna muza w dodatku beznadziejna i jest tylko 1 kawalek czy byla tam truskawka trudno mi powiedziec ale muza byla poprostu swietna tzn ten pierwszy kawalek bo felix juz mi sie mniej podobal zreszta to zadna atrakcja ten kawalek znalem znacznie wczesniej szukam moda z tej pierwszej czesci demka moze ktos wie o jakie mi chodzi

Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem