Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] 4 damn good module Rippers
Jest taki diskmag na Aminecie, Seenpoint. Bardzo mi sie podoba modul przygrywajacy w tle. Jesli ktos jest w stanie go zrippopwac, to prosze o przeslanie pliku na konto e-mail. Tyle, ze w formacie, ktory zalapie DeliTracker, Hipek czy EaglePlayer.

http://main.aminet.net/demo/mag/Seenpoint1.lha

[#2] Re: 4 damn good module Rippers

@El Amigos, post #1

A samemu nie dasz rady?

XFDDecrunch z pakietu XFD pomoże Ci rozpakować głównego execa (o ile jest spakowany)

Uruchamiasz ExoticRippera (jest na Aminecie), wczytujesz rozpakowany plik (wciskasz R i z requestera wybierasz plik) i wciskasz H (wyszukiwanie). Prawdopodobnie coś znajdzie. Jak znajdzie, to zapisujesz W.
[#3] Re: 4 damn good module Rippers

@mailman, post #2

Ja juz probowalem tylu programow, ze chyba jedyna nadzieja w tym, ze ten modul ktos ma na jakiejs plycie CD.

Please, kto ma czas niech odpali maga i poslucha. Warto!

[#4] Re: 4 damn good module Rippers

@El Amigos, post #3

PS. Piszac w tytule Rippers mialem na mysli (co chyba nie jest zbyt widoczne) ludzi, ktorzy rippuja, a nie programy do robienia tego. Tu potrzeba chyba crackera. :)

[#5] Re: 4 damn good module Rippers

@El Amigos, post #3

zobacz, kto modek napisal, sprawdz tytul (w magu powinny byc takie informacje), a pozniej poszukaj na necie, np. na Amiga Music Preservation.
[#6] Re: 4 damn good module Rippers

@KAM_, post #5

Tez na to wpadlem. Calego maga nie czytalem, ale raczej zadnego info o module nie ma.

[#7] Re: 4 damn good module Rippers

@El Amigos, post #6

Tez na to wpadlem.

I nadal nie znalazłeś?

Calego maga nie czytalem,

A szkoda.

ale raczej zadnego info o module nie ma.

Raczej musi być. Poszanowanie autora na scenie to podstawa.
Utwór nazywa się Eternity2 i jest autorstwa SMT/Artwork/Haujobb (Sascha Michael Theel). Napisane jest to w drugim artykule magazynu, zaraz po wstępniaku... Stopek nie czytujesz?

Wszystkie moduły SMT znajdziesz tam gdzie sugerował KAM_ - Amiga Music Preservation.

A wyrippować też się go da, dokładnie w ten sposób w jaki opisałem. Jest jednak problem z odtworzeniem (chroniony moduł P6.1A), ale i na to są sposoby.
[#8] Re: 4 damn good module Rippers

@mailman, post #7

W kazdym nastepnym wydaniu Seenpointa (a ja mialem 4 pierwsze wydania od razu) info o module bylo w dziale Sounds czy Music, kiedy sie chcialo zmienic muze, czy tez ja wylaczyc. To mnie zmylilo. A wstepniaki jak widac nie sa (dla mnie) zbyt porywajace. :)

Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem