Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Fajne amigowe dema co mi ruszą na SVGA i AGA
Co mi polecacie? :D

[#2] Re: Fajne amigowe dema co mi ruszą na SVGA i AGA

@Korni, post #1

Shaft7 by Bomb!

DEMO REQUIREMENTS :

This demo should work on basical A1200+4Mb fast mem and a HD, but you
should run it from a 030 at 40 MHz (or better) with 8Mb and a -FAST- AGA.
[#3] Re: Fajne amigowe dema co mi ruszą na SVGA i AGA

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #2

@skolman - od kiedy shaft7 chodzi na svga?
[#4] Re: Fajne amigowe dema co mi ruszą na SVGA i AGA

@Korni, post #1

[#5] Re: Fajne amigowe dema co mi ruszą na SVGA i AGA

@kempy, post #4

[#6] Re: Fajne amigowe dema co mi ruszą na SVGA i AGA

@Korni, post #1

ja mam dzisiaj jakis slaby dzien - nie zauwazylem ze klient posiada a1200/020/8mb. wycofuje wiec od razu w/w propozycje. i zycze szczescia przy polowaniu na dobre, promowalne dema chodzace normalnie na takim zestawie.
[#7] Re: Fajne amigowe dema co mi ruszą na SVGA i AGA

@kempy, post #6

Tak mam tylko 020/14Mhz/8MB FAST, życz mi lepiej szcześcia w polowaniu na jakąś kartę turbo za ??zł :D Zaraz zresztą dam ogłoszenie :)

[#8] Re: Fajne amigowe dema co mi ruszą na SVGA i AGA

@Korni, post #7

I tak karta turbo duzo nie pomoze, poniewaz scena prakycznie zupelnie "olala" SVGA. Dema sa pod Pal albo krty GFX. Tak wiec musisz poszukiwac dem 68k pod GFX (Moze ktores ruszy na SVGA...). Najlepiej podlacz do Ami maly telwizorek.
[#9] Re: Fajne amigowe dema co mi ruszą na SVGA i AGA

@Andrzej Drozd, post #8

Mam telewizorek SONY TRINTRON 14" lecz, na razie nie mam po prostu do niego dostępu. Jeszcze miesąc temu do Ami miałem podłączony na raz SVGA i TV. Teraz lecę tylko na SVGA. Jak zaczną się wakacje to znowu wszystko wróci do normy :D

Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem