Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] scene xplorer
Witam :)

Kiedys mialem obie plytki Scene Xplorera ale pozyczylem i zapomnialem komu, a ten ktos zapomnial ze pozyczyl :)
Wie ktos moze, czy (i gdzie) mozna zakupic jeszcze te produkcje?

Pozdrawiam,
Uran.

[#2] Re: scene xplorer

@uran, post #1

Chwila pobytu w dziale Teleport i już wiem, że w ofercie ANIMARTu jest dostępny :D
[#3] Re: scene xplorer

@mailman, post #2

Ja mam jeszcze od Madda i Mustafy kilka sztuk po kosztach wysyłki plus "na piwo" 5 zł moge ci wysłać :)

[#4] Re: scene xplorer

@aMifan, post #3

Witam

Sorki, ze tak sie wpylam. Ja bym na SE reflektowal bo moje zdechly. Jak odzyskalem byly tak porysowane ze polowa plikow sie nie odczytuje. Jezeli jeszcze aktualne to prosze o info na stingray@o2.pl.

Pozdrawiam
[#5] Re: scene xplorer

@aMifan, post #3

Wlasnie dostalem od listo(paczko?)nosza obie plytki Scene Xplorer przeslane od AmiFana po cenie bardzo skromnej :) Blyszczace orginaly, jak prosto z fabryki :)

Dzis wieczorem ja i moje dwa piwka beda krecily lezki ogladajac stare demka :)

Amifanowi wystawiam pozytywa ;)

Dzieki :)

[#6] Re: scene xplorer

@uran, post #5

Jakby co bede przegrywał kolejne "po znajomości" :) Ciekawe jak z prawami autorskimi? Ktoś się kurde orientuje gdzie jest Madd i Mustafa albo czy firma "Eureka" jeszcze istnieje? Jeśli nie,sprawa jest prosta hehe

[#7] Re: scene xplorer

@aMifan, post #6

Zawartoscia cedeka sa produkcje scenowe ktorych nie mozna sprzedawac ;) wydaje mi sie ze ewentualne korzysci ze sprzedazy moglyby tylko wynikac z trudu wlozonego w zebranie tego w calosc i oprawy. A jak chcesz kontakt do Madda czy Mustafy to pogadaj z MDW czy Caro.
[#8] Re: scene xplorer

@nelson, post #7

Hejo.

Istnieje jeszcze możliwość kupienia gdzieś Scene Explorer'a 1 i 2? Miałem kiedyś ale pożyczyłem koleszkom, którzy przepadli jak nasza scena...

[#9] Re: scene xplorer

@aMifan, post #6

A są jeszcze jakieś szanse na dwójkę? :D
[#10] Re: scene xplorer

@APC74, post #9

Tylko na rynku wtórnym. Daj ogłoszenie, może ktoś ma do sprzedania :)

[#11] Re: scene xplorer

@aMifan, post #10

Witam.

Zakupiłem ostatnio SE na Allegro. Z jedynki nie odczytują się katalogi z grafikami i muzami. Teraz idzie do mnie dwójka i obawiam się że sytuacja się powtórzy. Czy ktoś mógłby z łaski swojej skopiować mi te płytki?? Jako że zakupiłem oryginały więc chyba ustawie o ochronie praw autorskich stało się zadość. Oczywiście nic za darmo. Mój e-mail jest w profilu.

Pozdrawiam
[#12] Re: scene xplorer

@Red_Bullet, post #11

U mnie na A1200 + AsimCDFS SceneXplorer1 też odstawiał fochy. Jednak pod PC "wredne" katalogi (o dziwo) dało się odczytać - próbowałeś?
[#13] Re: scene xplorer

@aMifan, post #6

Eureka nadal istnieje. W urzędzie gminy, gdzie pracuję, zajmują się zakładaniem i utrzymaniem sieci lan, proxy dla internetu, serwisem sprzętu, etc. A trzeba dodać, że do Wrześni w linii prostej jest 60km.
[#14] Re: scene xplorer

@APC74, post #12


APC74 napisał(a):

> U mnie na A1200 + AsimCDFS SceneXplorer1 też odstawiał fochy.
> Jednak pod PC "wredne" katalogi (o dziwo) dało się odczytać -
> próbowałeś?

Nie idzie na żadnej platformie ani napędzie. Nie podołał piec ani pod windą ani pod linuchem. Płyta jest po prostu sfatygowana i tyle. Jeżeli ktoś mógłby poratować to bardzo bym prosił.

Pozdrawiam
[#15] Re: scene xplorer

@uran, post #1

Znalazłem jeszcze jedną płytkę SXP2 ze starych zapasów Madda. Są chętni?

Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem