Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] szukam demka :/
Kto mi pomoże znaleźć??
Demko wyglądało mniej wiecej tak:

Po scenie, a raczej takim placyku latał wektorowy helikopterek. Nie jestem pewien, ale w intro chyba była taka zgniatana głowa terminatora. Szczególnie zalezy mi na muzyce z tego demka. Jestem pewien ze pojawila ona sie potem w intro do gry Chuck Rock na c64. Demo mogło byc na a500 lub cdtv. help :)
[#2] Re: szukam demka :/

@hektor, post #1

Demek w których latał wektorowy helikopterek było trochę na Amidze. Może jeszcze jakiś szczegół pamiętasz?

[#3] Re: szukam demka :/

@Prince, post #2

to bylo jakies takie miasteczko male (wektorowe) , cos w rodzaju placyku, jakis szlaban chyba nwet byl,a potem, po tym byla taka dzdzownica jakby zlozona z kulek :)) co latala po ekranie.
[#4] Re: szukam demka :/

@hektor, post #3

hmmm moze hodzi o enigme? ale nie pamietam w nim glowy terminatora

[#5] Re: szukam demka :/

@jimiche, post #4

100% "Phenomenalna" Enigma ;)
A Terminatorem się nie przejmuj :D

[#6] Re: szukam demka :/

@jimiche, post #4

bingo :), dzieki wielkie :)))
[#7] Re: szukam demka :/

@hektor, post #6

a tak nawiasem, to musiałem mieć wtedy z 12 lat :>, skoro to demko 1991 roku :). a co do terminatora, to widac byl z innego demka. glowa byla mala, taka rysunkowa, ale mniejsza juz o to :))
[#8] Re: szukam demka :/

@hektor, post #7

RSI Megademo ??? Tam byl terminator zgniatany :)



Ostatnia modyfikacja: 12.03.06 20:52
[#9] Re: szukam demka :/

@jarek72, post #8

To ja się podczepię pod wątek, gdyż wydaje mi się, że nie warto specjalnie zakładać nowy. Otóż na którymś z MACoverów było takie demko, w którym była m.in scena z pentagramem (pięcioramienna gwiazda), było tam jeśli mnie pamięć nie myli dosyć zielono. Przez mgłę pamiętam, że było to chyba na tym Coverze, gdzie były też demka z Motorola Inside 98, a jeśli nie ten Cover, to któryś przed lub po... kompletnie nie mogę przypomnieć sobie nazwy tego dema. Byłbym niezwykle wdzięczny za pomoc.
[#10] Re: szukam demka :/

@Dave, post #9

to bylo demko grupy ramses (czyli wlasciwe koles z mankind+ jeden koder nie z mankind :) ) A-Sensation

http://www.pouet.net/prod.php?which=16457

[#11] Re: szukam demka :/

@jimiche, post #10

Megadzięki... o to demo właśnie chodziło OK
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem