Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Zig-Zag 8 adf lub dms
Witam. :)
Mam pytanie: czy ktoś ma może ZZ8.dms lub adf. W necie znalazłem ZZ 1-7 ale nigdzie nie ma ósemki. Jesli ktoś to ma, może mi to przesłać e-mailem?
Pozdrawiam
[#2] Re: Zig-Zag 8 adf lub dms

@shiden, post #1

Z tego co pamiętam, to ZZ 8 wyszedł w wersji "retro" (wg. słów XTD), to znaczy zawierał bardzo nieaktualne informacje (tak, tak Panowie - Pocztą Polską sobie posyłaliśmy) i niewiele osób go sobie kopiowało, więc raczej nie masz szans...
[#3] Re: Zig-Zag 8 adf lub dms

@MSS, post #2

jeeez.... MSS :) ale fajnie..a myslalem ze nie spotkam juz wiecej nikogo z starych czasów... :)

[#4] Re: Zig-Zag 8 adf lub dms

@player_sct, post #3

ło dżizas.

jakaś pamiątka po nas pozostała )))


bedąę bardzo wdzięczny jak ktoś się ulituje i podeśle mi moje kochane zigzagi

[#5] Re: Zig-Zag 8 adf lub dms

@_ninja_, post #4

btw. ostatni zig-zag miał totalnie nowy kodi grafikę. W ogóle był jak na owe czasy jednym z ładniej zrobinych na świecie. Szkoda, że zaraz po tym Docent (autor programu) miał dosyć współpracy.

[#6] Re: Zig-Zag 8 adf lub dms

@_ninja_, post #5

Jest na cd "Scenexplorer" :)
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem