Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Prowokacja...
Czesc mam pytanie, czy ktos uruchomil to demo na BPPC+BV: http://www.pouet.net/prod.php?which=13386. Dajcie znac...

Pozdrawiam!!!

[#2] Re: Prowokacja...

@Lokaty, post #1

Niestety dema nie mozna sciagnac z podanego linka. Wyslij poczta ;)


DODANE: znalazlem cos pod tym linkiem - http://www.scene.org/file_dl.php?url=ftp://ftp.scene.org/pub/parties/2004/chaosconstructions04/demo/prowokacja.lha&id=251564

Niestety mimo ze zgadza sie grupa, to demo jest w wersji o40 + GFX. Klapa, odpala sie, ale na 040 to jest slideshow (320x200).



Ostatnia modyfikacja: 12.07.06 18:58
[#3] Re: Prowokacja...

@Lokaty, post #1

Ja odpaliłem tylko na Pegasosie z Radeonem 9250. Działa całe - oczywiście idealnie płynnie (no bo co tam miałoby nie być płynne na G4/1000). :) Nie wiedziałem o istnieniu tego demka. Co ciekawe - muzykę robił gostek, który mieszka 15 minut drogi piechotką ode mnie. :)
[#4] Re: Prowokacja...

@Lokaty, post #1

Pod WinUAE tez idzie plynnie, ale niestety nie
mam muzy (multimedia dla gluchoniemych ).

[#5] Re: Prowokacja...

@JaCoP, post #4

PPC służy tylko do dekodowania mp3 w tym demie. Silnik jest na 68k.

[#6] Re: Prowokacja...

@JaCoP, post #4

W komentach jest opisany sposób na to:

"this demo doesn't need PPC card to run but PPC is necessary to play soundtrack. so you can run it on 68k and start mp3 from external mp3 68k player (or better convert it previously into #?.aiff and play with help of f.e. play16). this demo is really worth of it!"

[#7] Re: Prowokacja...

@Prince, post #5

A, to moze wystarczy na WinUAE wyrzucic tylko to mpega.library, ktore jest w katalogu z Prowokacja, aby system uzyl tej w C: pod 68k :)
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem