Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Emu64 padło
Wchodzę sobie na emu64.pl a tam:


"Informuję, że serwis EMU64 z dniem dzisiejszym zawiesza swoją działalność.
Dziękuję wszystkim odwiedzającym, miłośnikom C64, fanom 8bit za to, że byliście z nami - niektórzy nawet 7 lat!
Przy okazji życzę Wam wszystkim sukcesów w życiu prywatnym, zapału w dążeniu do celu i nieśmiertelnej miłości do C-64

Podziękowania dla firmy zone.pl - wspaniałego providera, który użyczył zaplecza technicznego dzięki któremu EMU64 istniało
wraz z własną domeną. Pawle Orzechowski - pozdrawiam szczególnie gorąco! "

Jak tak dalej pójdzie to nic tylko sobie strzelić w tarczę z portretem Kaczek.

W swojej mieścinie już zostaliśmy sami na placu boju z gościem, który ma studio VIDEO. C64 poza mną też już nikt nie ma.

[#2] Re: Emu64 padło

@Werner, post #1

Cóż. Od jakiegoś czasu i tak nie było tam żadnego zycia... Ale faktycznie, szkoda.

[#3] Re: Emu64 padło

@MinisterQ, post #2

scena opadła jak to w teatrze
[#4] Re: Emu64 padło

@coco, post #3

W teatrze opada kurtyna...
[#5] Re: Emu64 padło

@Werner, post #1

C64 poza mną też już nikt nie ma

Ja tez nie znam w poblizu nikogo, kto by jeszcze miakl/uzywal C64. Sam mam dwa "zaszafowane" i czesciej jednak uzywam emulatorow niz sprzetowego C64. Emulatory sa szybsze (chodzi o wczytywanie i dostep do programow), pozatym gdy sie odpali emulator w trybie PAL i widzi Amige, to jest podobnie bosko jak na sprzetowym C64 :P



Ostatnia modyfikacja: 13.07.06 21:24
[#6] Re: Emu64 padło

@Werner, post #1

Ja mam ale pewnie nie jestem z twojego miasta.

[#7] Re: Emu64 padło

@Malin, post #6

Ciekawe, ilu nas, amigowców, posiada jeszcze C64 (ale taki sprzetowy, nie emulator)??
Szczerze mówiac, to może by zrobić jakiś wątek/podstronę o C64 dla ludzi z ppa co mają i używają C64...
[#8] Re: Emu64 padło

@DiloN, post #7

PS Ja mam dwa, jestem z jeleniej góry :P Kto da więcej ??

http://dilon.ovh.org/c64/C64.htm
[#9] Re: Emu64 padło

@DiloN, post #8

Ja też mam ;) OK
[#10] Re: Emu64 padło

@DiloN, post #8


Ja też mam 2x Commodore 64

[#11] Re: Emu64 padło

@Sir_Lucas, post #10

ja mam c64C ale z magnetofonem max pl i 1541-I Istacją

[#12] Re: Emu64 padło

@wytrzeszcz, post #11

A ja mam 3 i jednego czasem sobie używam :)

[#13] Re: Emu64 padło

@wytrzeszcz, post #11

Nie ma to jak odkopywanie wątków.

[#14] Re: Emu64 padło

@x3nU, post #13

I ja posiadam 8 takich machinek
[#15] Re: Emu64 padło

@Werner, post #1

Strony nie ma czego nie mogę odżałowac do dzisiaj (bo to była najlepsza polska strona o C64), ale wygrzebałem z forum:

http://exbee.pl/emu64/menu.php?plik=news.php

[#16] Re: Emu64 padło

@Duracel, post #15

dziwne bo ta strona dzial i ma fajne nawet watki :P

http://emu64.pl/woodka.php


[#17] Re: Emu64 padło

@HOŁDYS, post #16

Oryginalna treść emu64 jest tu: http://exbee.pl/emu64/ (umieszczona przez autora)

.......Eee, link jest 2 posty wyżej 8), wtopa



Ostatnia modyfikacja: 26.05.2011 11:24:11
[#18] Re: Emu64 padło

@OSH, post #12

Przebijam: 8 z rodziny C64, 4 niekompatybilne z C64 8-bitowce ze stajni Commodore'a.

Po uzupelnieniu komody o 1541u - to doskonala maszynka do ogladania dem, a jest co ogladac. Na razie mam C128 i C64G na stale podpiete pod telewizor, zamiast telewizji - dema.
[#19] Re: Emu64 padło

@voyager, post #18

A duzo masz demek dyskietkowych na C64?
Jak jestes z okolic Warszawy/Pruszkowa to bym z mila checia cos skopiowal ze Scenowych dyskow :)

[#20] Re: Emu64 padło

@Duracel, post #19

Zaskakujaco duzo dobrych dem:

Klik

Przechowywanie ich na dyskietkach nie ma sensu, 1541U-II zdecydowanie ulatwia ogladanie.
[#21] Re: Emu64 padło

@voyager, post #20

Sadzilem ze mowisz o zwyklej stacji. Mam MM2IEC :)

Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem