Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Assembly 2006
Na tegorocznym Assembly grupa The Black Lotus chyba zrewanżowała się za porażkę z Breakpoint i wystawiła rewelacyjną produkcję Starstruck. Nie ma jeszcze wyników, ale prawdopodobnie zajmą pierwsze miejsce. Demo można pobrać stąd. Do działania wymaga podobno 68060. Dostępny jest także film (209 MB). Po obejrzeniu filmu zastanawiam się z jaką prędkością działa demo na 68060. Jeżeli choć w połowie tak jak na filmie, to chylę czoła. Polecam obejrzeć część greetings oraz końcówkę z krukami.

Raczej pewną informacją jest zwycięstwo grupy RNO z produkcją Fruitcake w kategorii oldskool demo. Do pobrania stąd.
[#2] Re: Assembly 2006

@mailman, post #1

sciagnolem w pracy wersje mpg... i mnie skosilo jeszcze niezobaczylem do konca teraz w domu odpale pod dragonem bo video jest tragicznej jakosci... ale to co widzialem jest zzzzaaaaaaajjjjjjjjjjjeeeeeeeeeebbbbbbbbiiiiiissstttteeeeeee... tak gwoli scislosci niedawno odbylo sie jeszcze jedno party sloskogen 2006... swoje produkcje pokazaly tam grupyspb,nature oraz traktor... oki sciagnol sie exec to odpalepod dragonem i zobacze jak to chodzi :)

[#3] Re: Assembly 2006

@jimiche, post #2

Hej, mam pytanie, mógłbyś to wystawić gdzieś, bo niestety strona padła a baaaardzo bym chciał to zobaczyć, a jak już będę miał, to sam bez problemu wystawię na publicznym http, jeżeli będzie taka potrzeba

[#4] Re: Assembly 2006

@jimiche, post #2

Jakieś ciekawe te produkcje z Sloskogen były?
[#5] Re: Assembly 2006

@mailman, post #4

w sumie intro nature 4k abshint... takie 3 raytracowane w czasie rzeczywistym kulki plus muzyka, demko psb pod dragonem sie wywala tzn. jest poczatek i po 30 sekundach czarny obraz a zwycieskie demo grupy traktor to porazka... co do nowego demka tbl.. to wersja z linka chyba jest wersja pre-party na http://pouet.net/prod.php?which=25778 jest kilka innych linkow do mpg z tym demkeim wiec niema problemow... tak czy siak killer zrobily tbl'e i pozamiataly Fairlight'y i inne mfx'y. dobra ide odpoczacna tv. potem zerkne na to demko rno

[#6] Re: Assembly 2006

@jimiche, post #5

fuckt, sorry, był link, już się ściąga, dzięx

[#7] Re: Assembly 2006

@mailman, post #1

Przed chwilą odpaliłem demko pod WinUAE (w archiwum jest nawet dołączony plik konfiguracyjny dla emulatora). Demko - miodzik, zasłużone 1 miejsce. OK
[#8] Re: Assembly 2006

@mailman, post #1

Wszystko pięknie, ładnie, tylko dlaczego nie zrobili tego pod RTG i AHI? Muza fajna, a ja muszę tego słuchać w paulowej jakości....

Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem