Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Motorola Inside 06
tak odbylo sie poraz kolejny takie party jak Motorola Inside 06

oto link z produkcjami http://pouet.net/party.php?which=293&when=06

jak widac wygal Fit produkcja dzialajaca na wiekszosci wiodacych proszkow. drugie miejsce zajela grupa jumalauta produkujaca dema tak samo jak fit na wszystkie wiodace proszki i nawet na te mniej tez... tym razem w ich rece wpadl morphOS. oki to wszystko.

[#2] Re: Motorola Inside 06

@jimiche, post #1

Po przejrzeniu prac z tego party naszła mnie taka myśl - czy jest sens w przeprowadzaniu np. GFX compo, jeżeli obrazki są na tak żenująco niskim poziomie...
[#3] Re: Motorola Inside 06

@APC74, post #2

a dlaczego nie ?? jezeli ktos wystawil taka a nie inna prace i chce ja zaprezentowac innym? dlaczego nie jego sprawa... wiesz co innego gdy prac jest duzo np. w msx compo ale i tu nie mozna wpadac w skrajnosc jak to bylo na satellite 2000 gdZIE w 4ch przeszly selekcje tylko 3 modki... a pamietam ze bylo ich znacznie wiecej. no ale to byly stare dobre czasy

[#4] Re: Motorola Inside 06

@jimiche, post #3

Może i racja. Ludziska są różni, ja wstydziłbym się wystawić coś takiego.
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem