Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Szukam demka sprzed lat
Witam

Wieki temu [w sumie na oko to będzie z lat 17] mając jeszcze mleko pod nosem podziwiałem różne demka na Amidze [bodajże 500] kuzyna. W pamięci utwkiło mi szczególnie jedno.. demko jak demko, zwykły slide-show obrazków ale chodzi mi o muzyke. Próbowałem ją nieraz znaleźć po skrawkach tego, co zapamiętałem ale nigdy mi się to nie udało.
Może ktoś z Was będzie w stanie podać mi nazwę.. lub nawet ma gdzieś w ciemnych zakątkach dysków ów muzyczkę?

Demo w którym był po prostu slide-show obrazków. Pamiętam między innymi: Freddy Kruger, Terminator.
Dałbym se palca wykręcić, że to nazywało się coś w deseń "Pack by Jocker" - ale takim hasłem nic nie wyszperałem. Z resztą.. to nie nazwa w sumie a jeno info kto owo demko sklecił do kupy.

W desperacji mogę nagrać siebie i zanucić podkład
[#2] Pierwsze demko AGA

@Marooned, post #1

To ja się podepne...

W sumie chodzi o jedno z pierwszych demek na kości AGA... Tytuł demka jaki mi się rzuca to Choice Aga, Choose Aga lub Hoise Aga... Coś takiego... Zajmowało dwie dyskietki. Niestety trudno mi w tej chwili cokowlwiek innego sobie przypomnieć. Pamiętam w sumie muzykę. ;d Ktokolwiek widział ktokolwiek wie? :>

[#3] Re: Pierwsze demko AGA

@Kokos, post #2

http://de4.aminet.net/demo/aga/HoisAGA.lha
[#4] Re: Pierwsze demko AGA

@Norbert, post #3

Kocham Cię.

//Ale, że na http://pouet.net/ nie ma... :/



Ostatnia modyfikacja: 13.09.06 23:52
[#5] Re: Pierwsze demko AGA

@Kokos, post #4

LOL szczęka opada!

[#6] Re: Pierwsze demko AGA

@Sasquatch, post #5

Zazdrośnik.

[#7] Re: Szukam demka sprzed lat

@Marooned, post #1

Obadaj A.D.A.. Może to Ci pomoże.
[#8] Re: Szukam demka sprzed lat

@mailman, post #7

Dzięki za stronkę. Bardzo fajna, sporo znanych mi świetnych grafik Lazura znalazłem.. Jednak przejrzałem pratycznie wszystko [opuściłem część demek bo to demkiem nie było] i nie znalazłem tego..

Może jakaś podobna stronka? Jeszcze w wolnym czasie będę sobie googlował..
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem