Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Poszukuje modulu
Siema. No wiec najwiekszy problem jest taki ze pamietam o nim niewiele informacji. Pamietam chyba ze nazywal sie 7sign czy jakos tak, na pewno mial 7 na poczatku. Bylo to jakies Jungle czy cos w tym stylu (pamietam ze byl zsamplowany beat perkusyjny). Pamietam tez ze byl sampl w ktorym koles mowil "check it" ale tak spokojnie, nie krzyczac jakos nerwowo ;) Kojarzy ktos moze cos takiego. Modul protrakerowy, 4 kanaly.



Ostatnia modyfikacja: 10.04.07 14:25
[#2] Re: Poszukuje modulu

@Lorak, post #1

http://aminet.net/search?query=7th+sign
[#3] Re: Poszukuje modulu

@Norbert, post #2

Dzieki OK Szukalem wszedzie tylko nie na aminecie

[#4] Re: Poszukuje modulu

@Lorak, post #3

Fajnie ze znalazles.
A tak zeby nie zaczynac nowego watku o poszukiwaniu modulow :)
Ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie:
poszukuje modulow:
Mood for girls (lub cos takiego) by Frytek
i takiego starego modulu pt. "Kapitan nemo".
Z gory dziekuje :)

[#5] Re: Poszukuje modulu

@Ralpheeck, post #4

Moze kilka dodatkowych informacji?
Ktory rok? W jakim demie? itp.
[#6] Re: Poszukuje modulu

@Norbert, post #5

Ten moduł o którym pisałem wczoraj gdzieś widziałem tylko kurde zapomniałem gdzie:( jak znajde znowu to ci pokaze :P

[#7] Re: Poszukuje modulu

@Rohan, post #6

Kapitan Nemo? Coś mi się kojarzy, muszę u siebie poszukać :)

A ja szukam modułu z filmu "Kroll". Było jego kilka wersji. Ja poszukuję tej zaczynajacej się od słow "Młody k... co ty tutaj robisz? Kroll, kocie pierd.... " i tak dalej. A w tle "łagodne techno". Miałego jeszcze na A600, a potem wcięło i ciszaaa. Może ktoś ma?

[#8] Re: Poszukuje modulu

@Ralpheeck, post #4

Gdzieś mam, jak tylko zasiądę przed Amigą i znajdę to podesle

[#9] Re: Poszukuje modulu

@Prince, post #8

No to nie moge sie doczekac:)
Frytek girls i Kapitan Nemo.

Tak przy okazji, kiedys widzialem takie fajne animacje (fli, flc?) jakby rysowane, miescily sie na jednym dysku i byly bardzo brutalne :) Facet jechal rowerem, dostal kijem, ktos rzucil w niego butelka.
Ma to moze jeszcze ktos...?

A moze ma ktos takie fajne filmy 3d amigowe? Kiedys puszczali to na party na VHS.

Albo image plyt Scena .pl i CDPL. Nigdy nie moglem ich zdobyc. Moze ktos umiesci iso i bym sobie zassal :)

Przepraszam za uprzykrzanie i z gory dziekuje :)

[#10] Re: Poszukuje modulu

@Ralpheeck, post #9

No, czyli nikt mi nie pomoże...?

[#11] Re: Poszukuje modulu

@Ralpheeck, post #9

Mam w swojej kolekcji te filmiki FLI, FLC nawet plajerkę FLI co dziala na XP.
Jak chcesz to odpisz mi na gg
Pozdrowionka
[#12] Re: Poszukuje modulu

@Leon, post #11

witam
możesz mi też przesłać te filmiki i plajer pod XP?
[#13] Re: Poszukuje modulu

@cyberneticus, post #12

to moje GG 3308833
[#14] Re: Poszukuje modulu

@Lorak, post #1

Cze.

To ja skorzystam z okazji i "podłączę" się pytaniem o moduł, który był dołączony do jakiejś wersji trackera (pewnie to był Protracker) w wersji CHYBA 3.xx wydanej przez CRYPTOBURNERS. Do archiwum był dołączony jeden moduł, napisany przez CHYBA muzyka z tej grupy, w którym był sampl (tzn. w module głos) CRYPTOBURNERS RULEZ czy coś takiego, powtarzany parokrotnie na samym praktycznie początku... Niestety to wszystko co pamiętam. Aaa... Sam program pojawił się na początku 1994r (jakoś tak w lutym). Miałem ten soft jeszcze z giełdy w Żaku, ale dysk szybko padł i szlag trafił ten moduł. Od tamtego czasu na niego nie trafiłem. Pamiętam, że przez jakiś czas, starałem się aby podesłano mi ten program w nadziei, że archiwum będzie kompletne, ale zima... Jakby ktoś przypadkiem wiedział co to może być to byłbym wdzięczny...


Pozdrawiam.



Ostatnia modyfikacja: 13.05.07 21:35
[#15] Re: Poszukuje modulu

@Leon, post #11

Probowalem sie zapisac na GG ale nie dziala server.
Moze po prostu wyslij mi to na email...?
Z goory dzieki :)

Ralpheeck@yahoo.com

No i jak z tymi modulami o ktore pytalem, nikt nie ma...?
:(

[#16] Re: Poszukuje modulu

@Deftronic/..., post #14

kurde, niezły opis, dobry do jakiegoś scenowego teleturnieju.

szczerze mówiąc nie kojarze tego modułu, ale jak to cryptoburners, to może napisał to któryś z ich muzyków, proponuje sprawdzić na ftp.modland.com takich muzyków jak: rhesusminus, gladiator i walkman, pewno toktóryś z nich.
[#17] Re: Poszukuje modulu

@exolon, post #16

podłączyłbym się do wątku, a mianowicie od jakiegoś czasu szukam swojej fascynacji z dzieciństwa: modułu, którego miałem dołączonego do dyskietki ze STARTREKKEREM - nazywał się mod.gorale i była to dość swobodna wariacja n.t. pieśni p.t. "W murowanej piwnicy". Czy ktoś się z tym spotkał i mógłby mnie wspomóc?

EDIT: w sumie równie dobrze mógł się nazywać mod.zbojnicy... ale nie dalej ;]



Ostatnia modyfikacja: 03.06.2009 23:02:45
[#18] Re: Poszukuje modulu

@Prince, post #8

No to jak z tymi modkami...?
To jeszcze raz napisze.
Mood for girls by Frytek i Kapitan nemo.
Jakby ktos mogl wrzucic te wspomniane animacje jako avi to byloby super.

[#19] Re: Poszukuje modulu

@yanekk, post #17

Kiedys byl moduł XTD pt Rowy Question" z ta melodią
http://rapidshare.com/files/298340076/Rowyques.mod.html
Daj znać czy to oto Ci chodziło.
[#20] Re: Poszukuje modulu

@Kagaster, post #19

Obstawiam ze to o to chodzilo. Pamietam ze to byl pierwszy modul gdzie slyszalem zsamplowana mowe po polsku. Bylem w szoku... i te wulgaryzmy... ach... wspomnien czar

Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem