Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Grupa Muzyczna Attic
Witam!
Swego czasu (kilka lat temu) działałem na scenie w grupie Attic zajmującej się głównie muzyką. Od dawna nie mam z nimi kontaktu. Co się z nimi dzieje? Czy wydają jakieś produkcje (np. pack muzyczny Phobia)?

[#2] Re: Grupa Muzyczna Attic

@Minniat, post #1

Chłopaki sie rozprzestrzenili po świecie, ale tylko częsciowo. Nie wydajemy niestety bo nie mamy kodera ;/ A pomysłow jest mnogość. :P
[#3] Re: Grupa Muzyczna Attic

@Minniat, post #1

Żyjemy i mamy się dobrze:). Co prawda nic nie wydaliśmy od tego czasu, ale plany się nie zmieniły:). Cały problem polega na tym, że na Amidze nie mamy kodera (muzyków Ci u nas dostatek:)), więc to dość ogranicza nasze możliwości jeśli chodzi o złożenie czegokolwiek. Ale jeśli tylko będzie kod, możemy dostarczyć do niego mnóstwo dobrej muzyki:).
[#4] Re: Grupa Muzyczna Attic

@SNoW, post #3

Cześć!

To ja Robert Szacki (vel. Hextreme). Jestem koderem (!), który
tworzył dla Was pack muzyczny Phobia. Los rozdzielił mnie z Attic'em Niedawno złapałem kontakt z członkiem grupy Storm'em. Na razie pracuję nad pisaniem gry strategicznej i tworzeniem map do gry Benefactor ale chętnie przyjmę zadanie od Was.

Pozdrowienia



Ostatnia modyfikacja: 09.05.07 12:09
[#5] Re: Grupa Muzyczna Attic

@Minniat, post #4

No i mamy grupę w komplecie :P Teraz czekamy na nowe produkcje :)

[#6] Re: Grupa Muzyczna Attic

@Minniat, post #4

no to wreszcie posluchamy nowych music disk-ow OK



Ostatnia modyfikacja: 09.05.07 15:04
[#7] Re: Grupa Muzyczna Attic

@Minniat, post #4

Robercie, My natomiast z chęcią Tobie coś zlecimy. :) Ale, z gadania nic nie wyniknie - skontaktuj się z którymś z nas to dostaniesz konkretne materiały do pracy. ;)
[#8] Re: Grupa Muzyczna Attic

@Minniat, post #4

Bardzo cieszy mnie twoja odpowiedź, a przede wszystkim chęć skodowania czegoś dla AttiC;). Jak już wcześniej wspominałem, bez problemu możemy dostarczyć materiały do złożenia music packa. Myślę, że wszelkie szczegóły ustalimy już przy bezpośrednim kontakcie. Możesz pisać do mnie lub do Elektro - my jesteśmy w tej chwili najbardziej aktywni:).
Btw: ja również "sprzedałem duszę komercji" i pracuję teraz w gamedevie:). Dlatego wiem, jak mało można mieć czasu przy takiej pracy. Możesz być spokojny - morderczych deadlinów nie będziemy narzucali;).
[#9] Re: Grupa Muzyczna Attic

@Minniat, post #1

No i ?

[#10] Re: Grupa Muzyczna Attic

@elektro, post #9

przejrzyj ten watek:

http://www.ppa.pl/forum_ppa/read.php?f=2&i=7753&t=7628&startliczba=0&v=f

nic z tego sensownego nie wyniknie. dlaczego? czy to wymaga jakiegokolwiek komentarza?
[#11] Re: Grupa Muzyczna Attic

@SNoW, post #8

Jestem w stanie napisać music-packa. Jestem znacznie bardziej doświadczony od poprzedniego music-packa, ze względu na kompakt Amiga Developer CDv2.1 oraz kilka książęk. Dostarczcie grafikę i muzykę oraz plan, a reszta to już moje zadanie!

[#12] Re: Grupa Muzyczna Attic

@DKL, post #10

Rozmumiem twoje rozgoryczenie Szymku, czytałem ów wątek i mam niestety podobne refleksje. Zresztą sam wiesz jak jest, coś co można zrobić teoretycznie w tydzień robi się już 4'lata. No i jak ja mogę mieć dobre mniemanie o koderach(aczkolwiek znam aż 3 wyjątki) ?

W odpowiedzi na #9

Serio się cieszymy, że ktoś po latach sobie o nas przypomniał, ale dziwi mnie sposób w jaki to jest czynione, mianowicie przez to forum. Są na nas namiary,
a skoro jesteś chętny to na co Czekasz ?! Ani ja ani Darek nie gryziemy...

[#13] Re: Grupa Muzyczna Attic

@DKL, post #10

Napisanie gry to jednak dużo większe wyzwanie niż napisanie music packa - jeśli nawet nie udałoby mu się tamto przedsięwzięcie (czego oczywiście mu nie życzę) to wcale nie oznacza, że nie skoduje packa. Zaufanie to podstawa:).
[#14] Re: Grupa Muzyczna Attic

@SNoW, post #13

Źle zrozumieliście mój topic na temat Pomysłu do Gry Strategicznej. Ja nie obiecuję, że ją napiszę tylko kompletuję scenariusz Z miłą chęcią zabiorę się za music-packa OK bo to (mam nadzieję), że potrafię bez problemów (muszę się podszkolić w funckjach odtwarzających modki z Protrackera i modki z Digi Booster oraz packery XPK).

Ślijcie grafikę i tekst (i rzecz jasna muzykę ale w późniejszym etapie prac) a ja zabiorę się za resztę (czyli kod). Obecnie nie zajmuję się konkretnym projektem, tylko ćwiczę programowanie (np. animacja czołgu itp.)

[#15] Re: Grupa Muzyczna Attic

@Minniat, post #14

Nie, ja dobrze zrozumiałem:). To była odpowiedź na post DKL'a. Wiem, że Twój projekt gry nie ma nic wspólnego z kodem packa. Poza tym myślę, że to już najwyższy czas, żeby zejść z tego forum i zacząć się "normalnie" (by mail) komunikować:).
[#16] Re: Grupa Muzyczna Attic

@SNoW, post #15

Jeżeli możecie, to lepiej pozostańcie na Forum, bo tutaj Was wszyscy dopingują :D
[#17] Re: Grupa Muzyczna Attic

@ntx, post #16

Tak, gdzie bo niezauważyłem ? :D

A1200 Muzyk i Alkoholik :D

[#18] Re: Grupa Muzyczna Attic

@elektro, post #17

Może nikt nie dopinguje w widoczny sposób, ale na pewno jacyś kibice są :)
[#19] Re: Grupa Muzyczna Attic

@ntx, post #18

Ok, będziemy składali raporty z postępu prac;). To miło, że ktoś się jeszcze tym w ogóle interesuje:).
[#20] Re: Grupa Muzyczna Attic

@SNoW, post #19

Ja wcale, lepiej chodzmy się napić :D

[#21] Re: Grupa Muzyczna Attic

@elektro, post #17

Są "kibice", są. Na pewno znajdzie się "parę" osób, które z przyjemnością dorwałyby w swoje łapska nowego musicpacka. :D Osobiście z niecierpliwością obserwuję rozwój wydarzeń w tym wątku i mam nadzieję na happy end czyt. wydanie musicpacka przez grupę Attic. ślina
[#22] Re: Grupa Muzyczna Attic

@APC74, post #21

ano ano brac sie do roboty, bo tu wiecej osob chetnych :)

[#23] Re: Grupa Muzyczna Attic

@Minniat, post #14

Posłałem... czakam na answer nadal ;/

[#24] Re: Grupa Muzyczna Attic

@elektro, post #23

Może nie powinienem tego tutaj pisać, ale wersję pc chętnie skoduję;). Do wersji na Amy mogę dać najwyżej swoją wspaniałą muzykę:D.
[#25] Re: Grupa Muzyczna Attic

@SNoW, post #24

I to jest bardzo dobre podejście - im więcej obsługiwanych platform, tym lepiej. A tak w ogóle to może warto byłoby rozejrzeć się za kimś, kto ma Hollywood/Designera i jemu zlecić zrobienie music diska? Hollywood idealnie nadaje się do musicdisków, slideshow itd. W dodatku ma tę zaletę, że za jednym zamachem składa się kompilację na wszystkie amigowe systemy (AOS3, AOS4, AROS, MOS).
Na pewno Rafał Chyła ma Hollywood.
[#26] Re: Grupa Muzyczna Attic

@APC74, post #25

Scena bez koderów to nie scena ;/

Teraz pytanie - Obsługuje to AHX i DMB ?

[#27] Re: Grupa Muzyczna Attic

@APC74, post #25

Ten Hollywood to nie byłby taki zły pomysł, ale masz pojęcie, czy ten program obsługuje format AHX? Jeśli nie, to na niewiele się nam przyda:). A co do kompilacji multisystemowej, to pomyślimy nad tym:).
[#28] Re: Grupa Muzyczna Attic

@elektro, post #26

A czy scena bez swapperów to jeszcze scena?;)
Nie narzekajmy - jak będzie trzeba to się ten mdisk choćby w Blitzu skleci;).
[#29] Re: Grupa Muzyczna Attic

@elektro, post #26

@elektro, @SNoW
No to projekt odpadł w przedbiegach - na stronie AirSoftu w opisie jest że: sample, streams i moduły Protrackera. Może są wtyczki do programu albo co (trzebaby spytać kogoś, kto Hollywood posiada), ale wątpię.
[#30] Re: Grupa Muzyczna Attic

@SNoW, post #28

Najlepszym miejscem na wydanie music dysku jest party
http://www.riverwash.info

Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem