Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
Wątek zamknięty
[#1] A pan Pampuch
Do tej pory pozostaje po nawet tych 15 latach jako niestrudzony orędownik wartości. Dzięki panu , panie Marku, na Amidze tworzyłem pierwsze "kawałki" . Ale chcę też porozmawiać z ludźmi którzy tworzyli wtedy scenę. Wzoruję się na nich. I chcę sie rozliczyć. Z ich zaangażowania w muzykę , itp. Jesli pan Scorpik lub Picco chcieliby ze mną porozmawiać - byłbym wdzięczny. Po prostu dziękuję IM za te cuda, które stworzyli. Dziękuję z Całego serca. Pozdrawiam.
djb
[#2] Re: A pan Pampuch

@djb, post #1

Picco to grupa, nie osoba ;) A Scorpika można bez problemu znaleźć przez sieć.

[#3] Re: A pan Pampuch

@Fei, post #2

Jakby sie tak zastanowić, to autor tematu nie napisał że picco to osoba :D

sry za OT :)
[#4] Re: A pan Pampuch

@Mir3k, post #3

;) Sorki. Ja się na tym wychowywałem - i być może popełniłem przeoczenie. Po prostu tam było "magiczne" Scorpik/Picco . Możecie się śmiać ale dźwięki oślepiały wzrok w takim razie. Serdecznie pozdrawiam. ( Od czasu wstawienia bebechów A1200 w "tower" nie mam z nią kontaktu - zostały mi klawiatura i obudowa. :( Zakładam, że szczęśliwy posiadacz owejże dobrze mnie wspomina.)
Scorpik wyczyniał cuda na tym sprzęcie. I wyraźnie chcę powiedzieć -> że patrząc na dzisiejszy przemysł muzyczny.....tenże nijak ma się do potencjału, który posiada pan Adam. Dla mnie to wzór perfekcyjnej "roboty" . Jeszcze raz dzięki.
[#5] Re: A pan Pampuch

@djb, post #4

podejrzewam, ze nie wiesz o tym, ale scorpik ciagle sobie "rzezbi" ( teraz juz bardziej "druzynowo" i w "troche" innym stylu ). google , aural planet.
[#6] Re: A pan Pampuch

@cactoos, post #5

To chyba w jakiejś grze było. Niemniej określenie "rzeźbi" (nawet w cudzysłowie jest "niezbyt" - jak dla mnie na miejscu) . Pozdrawiam Pana Adama - i dziekuję.
[#7] Re: A pan Pampuch

@djb, post #6

Hmmm ...sam - pan Marek Grabowski.... przepraszam za te pewnie dla Państwa idiotyczne posty - ale naprawdę - to było moje życie. Pozdrawiam.
[#8] Re: A pan Pampuch

@djb, post #7

5 postów o pozdrowieniach, i wywyższaniu innych ludzi... :)
Wystarczyło napisać jeden, długi list z podziękowaniami... OK
[#9] Re: A pan Pampuch

@DanielJ., post #8

ja tez pozdrawiam moja zone i mojego kota jak juz tak wszyscy sie rozbestwili !!!! OK
[#10] Re: A pan Pampuch

@HOŁDYS, post #9

ja chciałbym pozdrowić pozdrawiających

[#11] Re: A pan Pampuch

@Pinto, post #10

A ja pozdrawiam pozdrowionych. :P

[#12] Re: A pan Pampuch

@Pinto, post #10

A ja pozdrawiam wszystkich pozdrawiajacych i pozdrawianych oraz niepozdrawiajacych, a niepozdrawianym to chyba wszystko jedno, ale tez ich pozdrawiam :)
[#13] Re: A pan Pampuch

@Andrzej Drozd, post #12

A ja nie pozdrowię wszystkich powyżej, ponieważ najprawdopodobniej wolą dawać niż brać.



Ostatnia modyfikacja: 16.07.07 17:15
[#14] Re: A pan Pampuch

@Andrzej Drozd, post #12

Faktycznie, wszystko mi jedno, ale i tak dziękuję...
[#15] Re: A pan Pampuch

@APC74, post #14

A ja zamykam ten niesłychanie wciągający wątek .

Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem