Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Jak to było
Hej! Pamiętacie rok 1990 i 1992? Na Amidze 600 z Towerem i kartą turbo tworzyłem muze na scene Amigowa. Jestem ciekawy czy ktoś z ówczesnych Amigowców jest dzisiaj na tym forum?
Mój nick z tamtych czasów to Kaos. Jeśli ktoś coś kojarzy to niech napisze do mnie ChasenOne@vp.pl. P.S. Tę Amige jeszcze mam... i tak jak mówiłem w dawnych czasach AMIGA RULEZ! Pozdrawiam!

[#2] Re: Jak to było

@Amigowiec1978, post #1

I to Cię boli?
[#3] Re: Jak to było

@mailman, post #2

Mod, trzeba to przenieść do działu scena.
Amigowiec1978, sprzedał byś kartę turbo którą masz w środku? :D
Masz jakieś mody pozapisywane w PC??



Ostatnia modyfikacja: 03.07.07 12:06
[#4] Re: Jak to było

@DanielJ., post #3

Mod, trzeba to przenieść do działu scena.

Co z tym zrobić to wiedziałem. Pytanie jednak, dlaczego autor zdecydował się napisać to w tym dziale. To nie jest (nie był - pierwotnie było w dziale Pręgierz) "pierwszy lepszy dział", lecz specjalnie wybrany.

[#5] Re: Jak to było

@Amigowiec1978, post #1

sie ma tu HOŁDYS ... tez rocznik papieski 1978 ;D ...
tak jak ty mialem na poczatku A600 2 MB CHIP , potem A1200 ..030/28...040/40 ...040/33 + PPC 225 128 MB ..

tak jak ty robilem muze...rozkrecalem grupe MNB ..potem trafilem do Harvesteru ..zrobilem Chipka do intra 64 Kb kodowanego Przez Emersa^Appendix ... ktory byl II na Satelitte'99 ...

i to tyle...nie pamietam moze cie na jakims party widzialem ??? ale kiedys ostro pilem na parties pomysł pomysł pomysł ;DD


obecnie jestem zarobionym programmerem w warszawskim wyscigu szczurow


..pozdrawiam ...
[#6] Re: Jak to było

@HOŁDYS, post #5

Cze Hołdys :) Pamiętam Ciebie :) Masz może jakieś wieści od XTD? Nadal w Gdyni mieszka?



Ostatnia modyfikacja: 14.07.07 19:21
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem