Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Może ktoś ma muzykę z tej gry?
Witam. Kiedyś na swojej CDTV grałem w Ski or Die (chyba). Tak przed wejściem menu gry była animacja z napisem SS.Captain oraz grała taka świetna muzyka. Jeżeli ktoś ma tę grę, to bardzo proszę, niech ktoś to nagra i wrzuci tutaj. Byłbym bardzo wdzięczny, a jeśli można to nawet filmik :)
[#2] Re: Może ktoś ma muzykê z tej gry?

@Bialas, post #1

To było cracktro i nie miało związku z grą. Przeszukaj sieć pod tym kątem.

[#3] Re: Może ktoś ma muzykê z tej gry?

@mailman, post #2

Ok, dzięki za nazwę "cractro" bo nie wiedziałem jak się takie intro nazywa :)

Znalazłem. Strasznie wpadła mi w ucho jak grałem na swojej CDTV 8 lat temu.

http://pl.youtube.com/watch?v=uHCHkcnSG0U
[#4] Re: Może ktoś ma muzykê z tej gry?

@Bialas, post #3

SS Captain z tego co pamiętam był wtedy znany na scenie, potem poszedł w piractwo i tak dalej.

Może ktoś wie czy jeszcze żyje? :)
[#5] Re: Może ktoś ma muzykê z tej gry?

@Bialas, post #3

To jest ta muzyka co podałeś w linku ? Swoja drogą powinno pisać kto co i jak tam ;D

[#6] Re: Może ktoś ma muzykê z tej gry?

@aMifan, post #4

"Potem poszedł w piractwo"


hahahahahahahaaaaa


on z tego wyrósł i w czasach swappingu pocztwoego ściągał wszystkie nwe gry do polski i to na wszystkie kompy.


A potem zakładał CD project i możliwe, że wciąż jest w zarządzie

[#7] Re: Może ktoś ma muzykê z tej gry?

@Bialas, post #3

[#8] Re: Może ktoś ma muzykê z tej gry?

@_ninja_, post #6

Co by nie pisać, jego niektóre cracktr'a były uzależniające :) (Katharsis)

Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem