Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Co to za złoto?
Pytanko, pytanko do znawców sceny.

Ostatnio odkurzałem stare płytki i natrafiłem na produkcje z Gravity '97.

Wśród nich były demka grupy Polopiryna Dezajn. Niby nic takiego, ale muzyka z tych produkcji mnie powaliła, a popełnił ją niejaki Vanitas.

Pytania moje w sumie brzmią:

- Zna ktoś może tego całego Vanitasa/PPD i zna może jego współczesną twórczość? Naprawdę mi się spodobało i ciekaw jestem czy nadal coś modzi..
- Ktoś mógłby mnie naprowadzić na gatunek jaki jest tutaj prezentowany? To jest Rave, Hardcore czy może Trash?
- Ktoś może polecić coś podobnego?

Niżej linki do produkcji gościa:
MOD
MP3 oraz FLASH

Dzięki za jakiekolwiek sugestie!

[#2] Re: Co to za złoto?

@Kokos, post #1

hehe :D

Polopiryna Dezajn - to ekipka w skład której wchodził Roland, Lean, Dmosiu, Marco, Vanitas i ja :P

nie to żeby było się czym chwalić, ale głównie chodziło o dobrą zabawę i wspólne partowanie, a amosowe odpady były produktem ubocznym, często wówczas tak bywało :)

Co do Vanitasa, widzieliśmy się ostatni raz ze 4 lata temu, może nawet 5. Wyemigrował z rodzinnej Praszki (woj. opolskie) do Gdańska, gdzie dalej udzielał się muzycznie, do czasu gdy ktoś mu skutecznie tego nie utrudnił okradając do zera mieszkanie (skandal!).

Jeżeli chodzi o muzę Vanitasa, to mam conieco na dysku w domu (tak z 50 modków/xmów), zgranych n lat temu z dysków kilku członków PPD. Niestety, moja Ami klękła, ja nie bardzo mam czas teraz w niej pogrzebać, a sam mam laptopa, więc nie dam rady odczytać dysku pod uae. Generalnie, muza jest z jajem i przytupem - Vanitas grał na basie, lubił ostrzejsze odmiany metalu i miał srogiego pozytywnego zakrętasa w głowie. Mega miazgun - jeden z najlepszych jakich w życiu słyszałem, a na pewno najlepszy jakiego osobiście znałem :].

Fajnie, że ktoś Marcina wspomniał po latach na publicznym forum. Sam chętnie odnowiłbym z nim kontakt, ale nawet nie bardzo jest jak .

[#3] Re: Co to za złoto?

@baderman, post #2

> Polopiryna Dezajn - to ekipka w skład której wchodził Roland,
> Lean, Dmosiu, Marco, Vanitas i ja :P

A ja myślałem, że nikt nie będzie wiedział o czym mówię. No i miły zbieg okoliczności. :)

> nie to żeby było się czym chwalić, ale głównie chodziło o dobrą
> zabawę i wspólne partowanie, a amosowe odpady były produktem
> ubocznym, często wówczas tak bywało :)

Siur fing. Historyjki ostro zakręcone (znam jedynie prodsy ze wspomnianego Gravity '97). Ale muzyka... Doskonałe tło do takiej psycho-rzezi.

> Co do Vanitasa, widzieliśmy się ostatni raz ze 4 lata temu,
> może nawet 5. Wyemigrował z rodzinnej Praszki (woj. opolskie)
> do Gdańska, gdzie dalej udzielał się muzycznie, do czasu gdy
> ktoś mu skutecznie tego nie utrudnił okradając do zera
> mieszkanie (skandal!).

U ła.. :( Ciekawym co jeszcze nagrywał/grał.

> Jeżeli chodzi o muzę Vanitasa, to mam conieco na dysku w domu
> (tak z 50 modków/xmów), zgranych n lat temu z dysków kilku
> członków PPD. Niestety, moja Ami klękła, ja nie bardzo mam czas
> teraz w niej pogrzebać, a sam mam laptopa, więc nie dam rady
> odczytać dysku pod uae.

Gdybyś jakimś cudem odzyskał lub miał namiary do jeszcze kogoś kto może coś mieć - daj proszę znać. THX.

> Generalnie, muza jest z jajem i
> przytupem - Vanitas grał na basie, lubił ostrzejsze odmiany
> metalu i miał srogiego pozytywnego zakrętasa w głowie. Mega
> miazgun - jeden z najlepszych jakich w życiu słyszałem, a na
> pewno najlepszy jakiego osobiście znałem :].

To wszystko w PPD daje się usłyszeć. :) Naprawdę zżera mnie ciekawoś jak to wyewoluowało. Mineło przeca 11 lat.

> Fajnie, że ktoś Marcina wspomniał po latach na publicznym
> forum.

Zasłużył sobie na to, żeby podrzędny Kokos wspomniał. ;]

> Sam chętnie odnowiłbym z nim kontakt, ale nawet nie
> bardzo jest jak .

Po nitce do kłębka jak powiadają. ;]

Dzięki Baderman! :]

[#4] Re: Co to za złoto?

@Kokos, post #3

Cześć,
Ma ktoś z was może wspomniane wyżej dema Polopiryny Dezajn w formacie adf? Vanitas zrobił niesamowitą muzykę, jego Polopiryna jest świetna. Chętnie zobaczyłbym dema, lecz nigdzie ich nie znalazłem.
Sorry za odświeżenie wątku, lecz nie chciałem zakładać nowego o tym samym.
[#5] Re: Co to za złoto?

@baderman, post #2

Fajnie, że ktoś Marcina wspomniał po latach na publicznym forum. Sam chętnie odnowiłbym z nim kontakt, ale nawet nie bardzo jest jak

Hehe. Zagadaj do Dziubałtowskiego. On pewnie by wywiad z Elvisem zrobił gdyby tylko znał english. Wszyscy przecierz wiemy, że król żyje!
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem