Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Gin and Tronic
Poszukuję modka z intra 4K 'Gin and Tronic' Ephidrena'y.

Autorem modułu jest Loaderror. Nie znam tytułu modka, na 'Association for Amiga Music Preservation'
jest 7 modków Loaderrora niestety nie ma tam poszukiwanego.

Może ktoś orientuje się gdzie można jeszcze szukać ?
[#2] Re: Gin and Tronic

@ede, post #1

Napisz po prostu do niego. :) Pozdrawiam

[#3] Re: Gin and Tronic

@ede, post #1

Modek z intra 4k, to nie zwykły modek, lecz wygenerowany w locie. Wątpię czy można to skądś zdobyć - co najwyżej w postaci pliku MP3 zrzuconego z intra.

[#4] Re: Gin and Tronic

@mailman, post #3

http://www.pvv.org/~espenamo/fourk_music_archive/

I tyle... :)

[#5] Re: Gin and Tronic

@elektro, post #4

Potwierdzenie moich słów.

[#6] Re: Gin and Tronic

@elektro, post #4

Dzięki Wielkie :D .

Moje poszukiwania/googlowania poszły złym tropem, heh, trzymałem się uchwytu Loaderror.
[#7] Re: Gin and Tronic

@mailman, post #3

W desperacji pomyślałem o jakimś Ripper'rze, ale przecież te 4K ...

A tak przy okazji, jest możliwość robienia zrzutów audio/video nie po kablach z emulatora ?

I nie kamerą/aparatem oczywiście ;)



Ostatnia modyfikacja: 21.11.2008 20:37:19
[#8] Re: Gin and Tronic

@elektro, post #4

dzieki za link zajebiste kawalki

[#9] Re: Gin and Tronic

@ede, post #7

Bez problemów. Pod warunkiem, że masz kartę muzyczną w PC a nie chipset ją (bardzo nieudolnie) udający. Wtedy odpalasz jakikolwiek program do obróbki sampli (np. AudaCity), ustawiasz w nim zgrywanie odtwarzanego dźwięku ("What U Hear" itp.) i nagrywasz. Niestety, jak pisałem wyżej, ten "myk" nie działa z układami wbudowanymi w płytę główną.
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem