Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Taboo - muzyka
Szukam utworu, ktory przygrywal podczas czytania magazynu Taboo, chyba drugiego (tego z traktatem o projekcji astralnej czy cos takiego). Ktos moze podeslac?

[#2] Re: Taboo - muzyka

@_arti, post #1

Mógłbyś bardziej się określić, sorry ale pamięć zawodzi. Przy okazji czy te mody nie były w archiwum razem z magiem ? Bo tak to znajdziesz co trzeba szybko. :D

[#3] Re: Taboo - muzyka

@_arti, post #1

Na Aminecie są wszystkie numery magazynu. Rozpakowujesz archiwum i znajdujesz to, czego szukasz ;)

[#4] Re: Taboo - muzyka

@mailman, post #3

Niestety, od wersji 2 magazynu, co prawda jest muzyka (pliki o wiele mowiacych nazwach - 1, 2 lub cos w tym stylu) ale zaden moj player nie potrafi sobie z nimi poradzic :/



Ostatnia modyfikacja: 14.12.2008 22:07:12
[#5] Re: Taboo - muzyka

@_arti, post #4

Zerknę wieczorem po cedekach to i może numer 1 się znajdzie ale obiecać nic nie mogę.

[#6] Re: Taboo - muzyka

@_arti, post #4

http://elektro.untergrund.net/taboo/ - zajrzyj tutaj są ;] Aha, muzyka jest w formacie DBM, właśnie słucham. :)



Ostatnia modyfikacja: 15.12.2008 07:03:44
[#7] Re: Taboo - muzyka

@_arti, post #4

Format Digiboostera (DBM). Ja nie mam problemu z odgrywaniem tych utworów pod Hipkiem czy EaglePlayerem.

[#8] Re: Taboo - muzyka

@mailman, post #7

@mailman: O, właśnie, dobrze że napisałeś. Nigdy się nie interesowałem tuningiem HippoPlayera - mógłbyś mnie szybko nakierować jak go rozszerzyć o support dodatkowych formatów?

[#9] Re: Taboo - muzyka

@AceMan, post #8

Hippek korzysta z biblioteki dbm. Nie ma żadnych wtyczek, więc support dla innych formatów sprowadza się do tego co zaimplementował autor.

Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem