Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Crazy demo Federacja Zwalczania Lamerstwa
Witam!
Jestem starym amigowcem rulezowcem :) Chciałbym jedną rzecz wrzucić na youtuba, tylko z powodu takiego, ze nie mam już sprawnej amigi mam z tym duży problem. No dobrze, ale oco mi dokładnie chodzi :)
Jakieś 10 lat temu na party Satellite 98 albo 99 grupa Federacja Zwalczania Lamerstwa w postaci Caro i Sparka zrobiło crazy demo w którym było pokazane jak grafik Visual/Floppy ukradł kawałki grafik Lazura i złożył z tego własną grafikę. Czy może ktoś ma ta produkcje na dysku albo gdzieś na płytkach z zgranym starym stuffem z party ?
Super jakby dało by się to wrzucić na youtuba.
Pozdrawiam i mam nadzieje, że ktoś pomoże :)

[#2] Re: Crazy demo Federacja Zwalczania Lamerstwa

@neuroup, post #1

ja to gdzies mam fajne bylo to demko fajnie ukladalo sie jak puzle kilka elementow bylo pozmienianych :D wtedy wywolalo to niezla burze :D w weekend poszperam

[#3] Re: Crazy demo Federacja Zwalczania Lamerstwa

@francdt, post #2

Tak, tak! Znajdź, znajdź..

[#4] Re: Crazy demo Federacja Zwalczania Lamerstwa

@francdt, post #2

Nie tyle burze co jak jeszcze jechaliśmy na Mekka Symphosium scenobusem to jeszcze sie o tym mówiło. co prawda Visual już na party się nie pojawił. Zrezygnował.

[#5] Re: Crazy demo Federacja Zwalczania Lamerstwa

@neuroup, post #4

Czyzby to demo "Prawda"
LINK
[#6] Re: Crazy demo Federacja Zwalczania Lamerstwa

@Norbert, post #5

Tak to jest te demo. Ale czy ktoś moze to wrzucić na youtuba :) ??

[#7] Re: Crazy demo Federacja Zwalczania Lamerstwa

@neuroup, post #6

produkcja o ktora mi chodzilo jest w tym archiwum
LINK
czy moze to ktos zgrac do avika

[#8] Re: Crazy demo Federacja Zwalczania Lamerstwa

@neuroup, post #7

Tja szkoda ze demko Federacji bla bla bla jest tak lamerskie ze w polowie zalicza zwieche - testowane EUAE pegizmund2 g4. FUCKZ da LAmerz Szit on fuckerz pis on bred iters łi rul łi best itd. Zenuła poprostu.



Ostatnia modyfikacja: 05.02.2009 09:12:08
[#9] Re: Crazy demo Federacja Zwalczania Lamerstwa

@Fazior, post #8

Coś się stało? Jakby bardzo osobiście podszedłeś do tego?!
[#10] Re: Crazy demo Federacja Zwalczania Lamerstwa

@BULI, post #9

E tam osobiscie:) Jak sie jedzie po innych ludkach to trza to robic z klasa;). Pozatym nie lubie wiechliwych demek.

Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem