Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Z jakiego dema ta muzyka ?
Witam.

Jestem tu pierwszy raz.
Oczywiście kiedyś miałem Amigę.

Proszę o podanie tytułu dema (demo polskiej grupy) na końcu którego jest (nie wiem jak to określić) taka irlandzka muzyka ?

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że powyższy "opis" dema nie jest najdokładniejszy, ale być może ktoś wie o które demo chodzi i zechce pomóc.
[#2] Re: Z jakiego dema ta muzyka ?

@lajosz, post #1

Technological Death
[#3] Re: Z jakiego dema ta muzyka ?

@Norbert, post #2

Witam ponownie.

Bardzo dziękuję za szybka odpowiedź.

Dokładnie o to chodziło.

Jesli to nie problem, to czy można jescze prosić o nazwę tego mod-a, bo znalazłem stronkę z muzyką XTD, ale nie wiem jak się nazywa ten utwór ?

Kończącm jescze raz dziękuję i pozdrawiam.

lajosz
[#4] Re: Z jakiego dema ta muzyka ?

@lajosz, post #3

Polecam zajrzec na Aminet:
http://aminet.net/package/mods/demo/TechDeathMus

mod.ballada (2.22) - credits tune
[#5] Re: Z jakiego dema ta muzyka ?

@Norbert, post #4

Welcome again.

I zaś serdeczne podziękowania.

Szybkośc odpowiedzi i rzetelna pomoc na tym forum, zdaje się potwierdzać tezę, że Fenomen Amigi, to nie tylko sam komputer, ale i (a może przede wszystkim) społeczność Amigowa.

Kończąc wątek, jeszcze raz dziękuję za okazaną pomoc i pozdrawiam.

lajosz


OK AMIGA RULEZ FORERVER OK
[#6] Re: Z jakiego dema ta muzyka ?

@lajosz, post #5

Byłem pewien że Ballada jest z Pro S.I.A.K'a FCI. No ale sie myliłem.
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem