Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Człowiek z A500 poszukiwany!
Yo! Potrzebuję sprawdzić produkcję na tegorocznego Breakpointa na golutkiej A500, a że takowej nie posiadam więc zapytuję :)

Byłby ktoś chętny pomóc? :) Chodzi tylko o sprawdzenie czy plik się odpala i ile trwa precalc.

[#2] Re: Człowiek z A500 poszukiwany!

@AceMan, post #1

Możesz zapodać plik na e-maila. Sprawdzę jeszcze dziś.
Goła tzn. ma być only 512 CHIP?
[#3] Re: Człowiek z A500 poszukiwany!

@Kulfon, post #2

Dzięki! Mail poszedł :)

Co do pamięci to na stronie BP nic nie napisano... więc obojętne :)
W zasadzie nie napisano też że A500 ma być goła, heh :)

[#4] Re: Człowiek z A500 poszukiwany!

@AceMan, post #3

Niechcący wysłałem odp. 2 razy - proszę o skasowanie.



Ostatnia modyfikacja: 05.04.2009 16:57:14
[#5] Re: Człowiek z A500 poszukiwany!

@AceMan, post #3

Dzięki Twojej prośbie dowiedziałem się, że padły mi moje obie A500. Jedna wita mnie zielonym ekranem (padnięty Chip RAM). A w drugiej miałem czerwony ekran. Na szczęście okazało się, że w drugiej rozlała bateria na rozszerzeniu pamięci po wyjęciu go "goła" ami wstała. Szkoda tylko, że poszło mi się walić rozszerzenie 2,3 MB :(

Co do twojej prośby:

1. Na gołej Amidze 0,5 Chip - plik się nie uruchamia - zwis totalny, mruga dioda power.

2. Na Amidze z 0,5 Chip i 0,5 Slow kick 1.3 - uruchamia się ok. Czas od odpalenia do muzyczki to 30 sek. (+-1 sek)

3. Na Amidze 0,5 Chip i 4 MB Fast (Mega RAM HD) czas to 29 sek?? mimo, że dioda na Mega RAM'ie mruga co sugeruje, że plik uruchomił się w pamięci FAST.
Moje procedury chodzą na Faście prawie 2x szybciej

4. Na pocieszenie powiem Ci, że plik odpala się na kick 1.3, 2.0 i 3.0.
[#6] Re: Człowiek z A500 poszukiwany!

@Kulfon, post #5

Dzięki wielkie! 29-30 sekund, cholera, ale szczęście :D

Cytat:
"The maximum allowed pre-calculation time (in case your player needs it) is 30 seconds. "

:D

To teraz ostatnia już prośba :) Czy byłoby dla ciebie dużym problemem nagranie filmiku? Organizatorzy życzą sobie dowodu na to, że muzyczka działa na prawdziwej A500 :) Podesłałbym Ci dziś wieczorem finalną wersję pliku.

[#7] Re: Człowiek z A500 poszukiwany!

@AceMan, post #6

Nie ma problemu.
[#8] Re: Człowiek z A500 poszukiwany!

@AceMan, post #6

co to za player ? jakis 8-mio kanalowiec AceMan ?? z ciekawosci pytam w czym pisales moda



Ostatnia modyfikacja: 06.04.2009 14:25:56
[#9] Re: Człowiek z A500 poszukiwany!

@HOŁDYS, post #8

Czterokanałowy AHX wpakowany do exe. Użyłem po prostu źródeł, które były w paczce z programem :)

[#10] Re: Człowiek z A500 poszukiwany!

@Kulfon, post #7

Hej Kulfon, jakieś wieści? :)

Nie żeby coś, ale party już w piątek, więc wiesz... :P

[#11] Re: Człowiek z A500 poszukiwany!

@AceMan, post #10

O kurcze to dałem trochę ciała, wyskoczył mi wyjazd służbowy. Sprawdź e-maila.
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem