Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Scorpik
Dostałem linka od kumpla, to pomyślałem że zapodam...

http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,6555179,Scorpik_zwolniony_z_CD_Projekt_RED__I_nie_tylko_on_.html

[#2] Re: Scorpik

@Deftronic/..., post #1

Hmm... . Czyżby Wiedźmin się "przejadł" wydawcy? Skorpik to człowiek legenda, więc pracę znajdzie. Trzymam za niego kciuki.

[#3] Re: Scorpik

@Deftronic/..., post #1

Nie wiem jaki gosc z harakteru jest, muzyke znam i od wielu lat podziwiam, prace szybko znajdzie :) Ostatnio na modules.pl

[#4] Re: Scorpik

@Koyot1222, post #3

Scorpik niezłą muzę ciachał na amigowych modkach, myślę, że sobie radę da i życzę mu także powodzenia, żeby lepiej trafił. Raz nawet pamiętam, że jakiś modek chciałem do swej gierki zdobyć od niego, ale skończyło się na nieskończonym kodzie gierki ;).

[#5] Re: Scorpik

@BagoZonde, post #4

Nie zapominajmy też o Aural Planet. "Lightflow" to już legendarne wydawnictwo..

Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem