Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Remake Odysey
http://www.vimeo.com/2132538

swietnie zrobiony....glownym atutem (oprocz poczatku) jest orginalne mody z amigi :PP

[#2] Re: Remake Odysey

@HOŁDYS, post #1

No niezłe :) Po latach ogląda się nadal z przejęciem :)

[#3] Re: Remake Odysey

@HOŁDYS, post #1

Oryginal jak na razie lepszy. Wczesniejsza wersja ma pieknie recznie rysowana grafike, do tego wektorowe animacje 3d wprowadzaly wiele umownosci, remake jest zbyt doslowny i miejscami pusty.

[#4] Re: Remake Odysey

@Koyot1222, post #3

hmm troszke przesadzili z fabula i objetoscia 45 min :) przesada

i po tylu latach nadal jestem zniesmaczony ze Alcatraz wygralo z mega produkacja wszechczasow Crionics^Silents - Hardwired to dopiero demo !!!!!!! OK

[#5] Re: Remake Odysey

@HOŁDYS, post #1

W jednym miejscu nawet mi się spodobało, fragment kiedy statek zniża lot nad taflą rzeki wśród zielonego morza drzew.
Nawet to realistycznie wyszło.
Tylko że w sekunde potem wszystko psuje żałosny efekt "plusku" do wody i fontanny jakby wyciętej z innej bajki.

Generalnie to demo nawet jak na warunki scenowe jest z okolic lat 1996-1998, rozpaćkane tekstury, powtarzające się tekstury, klocowate ruchy postaci.
Nie umywa się do oryginału.

[#6] Re: Remake Odysey

@HOŁDYS, post #4

Crionics^Silents - Hardwired to dopiero demo !!!!!!!

Owszem dobre ale czy lepsze?
Ma na pewno genialne wejście z bitmapami aż do tytułowego loga "Hardwired" OK
[#7] Re: Remake Odysey

@BULI, post #6

oczywiscie ze lepsze .. muzyka klimatyczna nowatorskei efekty ..szybkosc
ehhhhh KULTOWE !!!

[#8] Re: Remake Odysey

@HOŁDYS, post #7

No dobra doba, gdzie to mozna by sciagnac w HD na avi?
[#9] Re: Remake Odysey

@HOŁDYS, post #1

A mnie trochę denerwuje ta Amiga 1200 z początku. Przecież Odyssey demo powstało na A500 (zresztą jedno z moich ulubionych)! Ja muszę pochwalić muzykę - po prostu superowa!

Pozdrawiam

Azzorek



Ostatnia modyfikacja: 11.09.2009 20:05:46
[#10] Re: Remake Odysey

@Azzorek, post #9

Amigi 1200 nie bylo wtedy na swiecie ...kazdy wie ze powstalo na piecsetce

[#11] Re: Remake Odysey

@HOŁDYS, post #10

Czy każdy to nie wiem, nie mniej A500 powinna być w animacji :P .

Pozdrawiam

Azzorek

Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem