Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Linger in Shadows "Plastic"
Witam chciałem napisać coś o Polskim projekcie "Linger in Shadows" który zagościł na PSN dla konsoli PlayStation 3 (demoscena)

"Połączenie hipnotycznej grafiki, subtelnej gry i ożywiającej muzyki; w Linger in Shadow nie ma zasad ani tradycji. Prawa fizyki i czas sić nie liczą. To nie jest tradycyjnie pojmowana gra, a raczej abstrakcyjne, interaktywne doświadczenie stworzone, by zawładnąć twym ciekawym umysłem".

-Zrealizowane świetnie od spraw technicznych po efekt końcowy
można poruszać elementami jak i cofać czas
-scenki nie zawsze są takie same
-Niestety tylko dla Ps3

Youtube (tak to wygląda) http://www.youtube.com/watch?v=u9S9mlvmw1g

linki do wiki ---> http://en.wikipedia.org/wiki/Linger_in_Shadows

(wiem że to z Amigą niema nic wspólnego ale to trafiło do PlayStation Network za grosze ! nie znam ani jednego posiadacza ps3 który by tego nie nabył)
[#2] Re: Linger in Shadows

@Vadeous, post #1

Troszeczkę z Amigą to ma wspólnego, bo autorom "Linger in Shadows" Amiga nie jest obca i niegdyś mocno działali na amigowej scenie. Poza tym czy Bonzaj (autor programu i silnika 3D) nie jest bratem właściciela eFunzine (kiedyś amigowej grupy scenowej, a obecnie chyba jedynego amigowego sklepu)? :) No i Bonzaj ciągle przesiaduje na amiscena.org, ma stały kontakt ze staroamigową sceną, jeździ z w tym towarzystwie na party. To znaczy raczej to jest postamigowa a nie staroamigowa scena, bo to wszystko są (że użyję starego nazewnictwa) "grzybiarze". :)



Ostatnia modyfikacja: 07.03.2010 13:44:49
[#3] Re: Linger in Shadows

@MDW, post #2

aż mi serce rośnie :D
[#4] Re: Linger in Shadows

@Vadeous, post #3

Nu, animka raczej znana, wszyscyśmy rajcowali się nią nieziemsko podczas Breakpointa 2k8, live na streamie.
Zagrabanicą też się podobała :)



Ostatnia modyfikacja: 07.03.2010 16:28:54
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem