Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Szukam grafik 3D raytracing
Witam
Szukam dawnych debesciarski grafik 3D z złotych czasów naszych Amig.
Pamiętam był taki obrazek -wyrenderowana klawiatura z ludkiem .. Ma ktoś ? Help...
Dzięki!

[#2] Re: Szukam grafik 3D raytracing

@rafi_77, post #1

Poszukaj tutaj: http://artcity.bitfellas.org/

Przewaga jest tam malowanych grafik 2d, ale z 3d też to i owo się znajdzie.

[#3] Re: Szukam grafik 3D raytracing

@slay, post #2

Tu Ci to zuploadowałem.
Jak bede w Polsce i jak znajdę płytę to Ci mogę jeszcze trochę wsadzic więcej
Przydałoby się w super rozdzielczosci :(

http://img214.imageshack.us/img214/881/amigarobots.jpg


A tak a propos.
Ktoś ma 3d trace takich robakow na kolumnie w wodzie (swego czasu bardzo popularne), i taki FLI rysowany o przemocy (jazda na rowerku, jebniecie baseball'em), kiedys to miałem.

[#4] Re: Szukam grafik 3D raytracing

@Kagaster, post #3

A tak a propos.
Ktoś ma 3d trace takich robakow na kolumnie w wodzie (swego czasu bardzo popularne), i taki FLI rysowany o przemocy (jazda na rowerku, jebniecie baseball'em), kiedys to miałem.


Zawsze myślałem, że to jest stary popisowy render z 3D Studio Max. :) Nawet w czasam głębokiej Amigi miałem go w rozdzielczości 640x480, a były to czasy gdy Amigowcy raczej robili w 640x512. Te dodatkowe 32 pixele w pionie były czasem wręcz punktem honoru, bo pecetowe pokazywajki obrazków sobie z takimi obrazkami nie radziły i Amigowcy mieli głupią satysfakcję. :) Tak czy inaczej według mnie ten obrazek nie miał nic wspólnego z Amigą. Zresztą to był jeden z całej serii renderów. Jeszcze ze dwa chyba widziałem.

A tak przy okazji to rendery z tamych czasów dzisiaj budzą uśmiech na twarzy. :) To faktycznie ma tylko (albo aż) wartość sentymentalną...



Ostatnia modyfikacja: 24.04.2010 20:38:28
[#5] Re: Szukam grafik 3D raytracing

@Kagaster, post #3

Dokładnie - to własnie to!!!
Wielkie dzieki !
A te robaki - wiem o co Ci chodzi - poszukam tego - wiem że ten obrazek byl w którejś gazecie amigowiec...

Pozdrawiam

[#6] Re: Szukam grafik 3D raytracing

@rafi_77, post #5

Juz nie szukaj - mam.
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem