Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] demo elude - step by step 68k
Super demko!!!
Mam malutki problem, prawie pod koniec demo zatrzymuje mi się!!! Właściwie tylko z tym demem mam problem, już próbowałem chyba na różne sposoby odpalać te demo i zawsze to samo. Czy ktoś ma podobny efekt? Chciałbym żeby do samego końca poszło bo jest tego warte!!!!

[#2] Re: demo elude - step by step 68k

@atarens, post #1

Może zassij archiwum jeszcze raz i sprawdź.U mnie (co prawda na Efice) wszystkie demka Elude śmigają.

http://www.pouet.net/prod.php?which=53903

[#3] Re: demo elude - step by step 68k

@atarens, post #1

Masz finalną wersję? Odpalasz za pomocą skryptu dopasowanego do Twojej konfiguracji (w katalogu dema jest ich kilka do wyboru)?
Pod WinUAE demko śmiga bez zacięć i YouTubowe graby nie umywają się do niego.

[#4] Re: demo elude - step by step 68k

@APC74, post #3

Skrypt sam wykrywa jaki mam sprzęt, wkońcu demko się odpala ;)
Spróbuję po raz kolejny ściągnąć może z innego źródła...........

[#5] Re: demo elude - step by step 68k

@APC74, post #3

No nie wiem o co chodzi, finalna wersja, z kilku źródeł i pod koniec się zatrzymuje....

Może to wina os3.9?.......

[#6] Re: demo elude - step by step 68k

@atarens, post #5

zdefiniuj "pod koniec"

[#7] Re: demo elude - step by step 68k

@atarens, post #5

Raczej nie - odpalałem zarówno pod AOS 3.1 jak i 3.9. Demu nie przeszkadza również karta graficzna, działa zarówno pod Paulą, jak i AHI - ogólnie zero problemów.

Jakby co, to tu:

http://www.apc74.ppa.pl/T/eld-stepbystep.avi

wrzuciłem sensownego graba z WinUAE (50fps; video bitrate 1400; audio 48000Hz, 320bps) - Amiga pewnie tego nie udźwignie...

[#8] Re: demo elude - step by step 68k

@kiero, post #6

Ostania scena wchodzi i laseczki zastygają na tle kwadracików, wpierw spowolni animacja i pauza, czasem pójdzie o 2 sekundy dłużej czasem krócej. Jest to ostatnia scena która wchodzi po seduszku z pozdrowieniami i plastrami miodu ze smugami I WŁAŚNIE POJAWIAJĄ SIĘ 3 LASECZKI I ZASTYGAJĄ...............

Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem