Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] poszukuje dema
witam, poszukuje dema na amige, na pewno mieściło się na jednej dyskietce, pamiętam że odpalałem je na amidze 500 z 1MB, i z tego co pamiętam to było digitalizowane, taki filmik jak koleś idzie do jakiegoś sklepu czy cuś a na samym końcu tego filmiku jest zoom na jakiś przedmiot wielkości płyty cd. Nie mogę sobie przypomnieć nazwy dema :/, więc jak ktoś kojarzy to niech da znać
aha jeszcze była tam fajna muza, zresztą dlatego muszę mieć to demko :)

[#2] Re: poszukuje dema

@QUAD, post #1

Na pewno jest grupy Fairlight, ale tytulu juz niestety nie pamietam.

[#3] Re: poszukuje dema

@eastone, post #2

Jesteś wielki, Fairlight 242 :) polecam

[#4] Re: poszukuje dema

@QUAD, post #3

Jako ciekawostke podam, ze koderzy upcheli w tym demie ponad 9 mb danych.

[#5] Re: poszukuje dema

@eastone, post #4

no to pięknie, na jednym flopie 880 kb, pamiętam jak kolega pokazał mi to demo w tamtych czasach to było coś. Właśnie sobie obejrzałem na youtub-ie i mogę stwierdzić że nadal mi się bardzo podoba :)

[#6] Re: poszukuje dema

@QUAD, post #5

To jak juz tak szukamy demek... Szukam od długiego czasu demka na A1200 w którym po za zajebistą muzyką była świetna scenka, taka cała fioletowa, przejazdu przez miasto w 3D... Silicone... ? kurde dziury w głowie po 9 latach rozłąki...



Ostatnia modyfikacja: 21.12.2010 21:38:36
[#7] Re: poszukuje dema

@Hypnotic, post #6

Obstawiam grupe TBL.

[#8] Re: poszukuje dema

@eastone, post #7

HAH!!! człowiek jednak ma trochę pamięci... chodzi o:

Silicon - Live!



Ostatnia modyfikacja: 21.12.2010 22:02:22
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem