Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Prosba o skany
Prosze wybaczyc mi bezczelnosc, ale zwracam sie z uprzejma prosba o skan chartsow z C&A wypisanych przez Ninje bodajze w 93-im roku. Baaardzo bym chcial to zobaczyc znowu.

Byl jeszcze Amigowiec z chartsami (pamietam ze byla tam tez recenzja Gacucha z najnowszego wtedy musicdisc'u Xtd Starlight. Mowimy o 93 lub 94.
Probowalem szukac w pdf ale lipa.
Wiem ze to macie w gablotach wiec prosze o skan.
Postawie flache na party :)
[#2] Re: Prosba o skany

@Kagaster, post #1

http://retroreaders.makii.pl/dload.php?action=category&id=2&sid=7e70813c98a15b4918631fdb51c9cc71

[#3] Re: Prosba o skany

@Shoonay, post #2

Tal sobie omyslalem. Czy bylby ktos zainteresowany zorganizowaniem grupy "kolka czytelniczego" ktore przestudiowaloby wczesna polska scene 1990-1995?
Co tydzien mielibysmy "zadanie domowe" przejrzenie softu, czytanie zinow z poszczegolnego roku miesiaca i omawianie tego na forum. Cos w stylu watek na temat poszczegolnego zinu, screengraby i takie tam. Bo w tej chwili jedni to widzieli, inni dawno i jakos inaczej tak. Jestem pewien ze wiele fajnych rzeczy by sie odktulo.
Taki amigowy uniwerystet.
Bylby ktos zainteresowany?
[#4] Re: Prosba o skany

@Kagaster, post #3

A ma ktos smoze slideshow'y Animala i Seq'a? Jak to znalesc gdzies?
[#5] Re: Prosba o skany

@Kagaster, post #4

A teraz z innej beczki.
Ma ktos pklyte CDPL1? Ja mam ja w Polsce, i cos z niej potzrebuje.
Wyslij wiadomosc jak mozesz mi pomoc.
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem