Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Dema
[#1] Szukam dema (intra?) Quartetu
Witam.

Od kilku lat szukam plikówki (intro/demo) szczecińskiej grupy Quartet.
Moduł z niego jest powszechnie dostępny i znany (wrzucam do siebie, może komuś pomoże w identyfikacji: www.adayinthelife.whad.pl/wakacje_w_moskwie.mod)
W demie było logo Quartetu ruskimi fontami i scroll.
Jakby ktoś to gdzieś miał to proszę o kontakt, po Terminatorze/Status OK, Music Disk 2/Fluffy Bearsów, których też szukałem kilka lat, to jedyna rzecz jaką nie mogę przeboleć, że nie mam ;(
No może jeszcze Prezydemo bym chciał znaleźć :)

Pozdrawiam
[#2] Re: Szukam dema (intra?) Quartetu

@pajda, post #1

Udało mi się odzyskać to demo z dyskietek.
Wrzucam na megaupload bo nie mam nic poręczniejszego pod ręką
Quartet demo disk

Ale piszesz że masz Fluffy Bears music disk 2, a to by mnie z kolei interesowało.
To jakbyś mógł to prosze.

Nie na temat ale wrzucam też wszystkie numery Silesii (dzięki Cholok za pomoc)
Silesia komplet

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2011 20:46:13 przez exolon
[#3] Re: Szukam dema (intra?) Quartetu

@exolon, post #2

Plik chwilowo nie dostępny ;(

http://www.adayinthelife.whad.pl/sound_disk2-fluffy_bears.zip

A Prezydemo kolega posiada? ;)
[#4] Re: Szukam dema (intra?) Quartetu

@exolon, post #2

Dobra już pali.
Wielką mi panie radość uczyniłeś :)
Pozdrawiam!
[#5] Re: Szukam dema (intra?) Quartetu

@pajda, post #4

Prezydemo 2 posiadam. Ale już tutaj wątek był poruszany. Ale jak chcesz to wstawie.
Prezydemo 1 nigdy nie zostało ukończone i wydane. Także jest tylko 2.
[#6] Re: Szukam dema (intra?) Quartetu

@exolon, post #5

Bardzo chętnie obejrzę Prezydemo po tylu latach, nie znam aż tak bardzo realiów sceny amigowej, bliżej mi do C64 na którym się udzielałem:

http://noname.c64.org/csdb/scener/?id=5042

:)

Ale A500 i A600 z HDD miałem i służyły mi głównie do oglądanie dem właśnie i zrzucania tego i owego na C64 i kilka rzeczy ze starego lubianego stuffu zawsze mi brakowało.
[#7] Re: Szukam dema (intra?) Quartetu

@pajda, post #6

Prezydemo 2

Ja z kolei odwrotnie na Amidze działałem, a C64 tylko z doskoku (czyli tylko ogladanie). Ale Twoją ksywe kojarze. W sumie jak sobie przypomne moje zbiory dyskietek to też dużo rzeczy mi brakuje no ale ... Muzyczki z Fluffy bear już lecą ... Nostalgia
[#8] Re: Szukam dema (intra?) Quartetu

@exolon, post #2

exalon podziwiam ze masz takie wykopaliska :)

ps.ten sweter jeszcze masz ? Commodore Amiga :P ?

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2011 23:55:08 przez HOŁDYS
[#9] Re: Szukam dema (intra?) Quartetu

@pajda, post #1

Na forum ppa w 2005 podany był link do Terminator/Status OK

Pajda szukasz jeszcze czegoś?

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2011 16:29:58 przez Norbert
[#10] Re: Szukam dema (intra?) Quartetu

@Norbert, post #9

Nie, chyba klasyki, które mile wspominam, wszystkie już mam.

Link do Terminatora/Status OK (też kiedyś trochę tego szukałem), może komuś się przyda:

[url=www.adayinthelife.whad.pl/terminator.zip]www.adayinthelife.whad.pl/terminator.zip[/url]

Z ciekawostek to koder dema, Ser mieszkał 10 km od mojego miasta (Andrychów) i całkiem przez przypadek spotkaliśmy się kiedyś pod namiotami, chlał z kolegami, jakoś wtedy jak wyszedł Terminator, chłopaki opowiadali o scenie, ale jakoś nie skojrzyłem i nie podjąłem rozmowy, mimo, że już wtedy scenowałem na C64, dopiero później okazało się, że to goście od dema ;)
[#11] Re: Szukam dema (intra?) Quartetu

@pajda, post #10

to ja tez cos dorzuce...staroc bo z 1991 r .. ALE MIAZGA !!!

http://capped.tv/the_silents-global_trash_2

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2011 17:46:59 przez HOŁDYS
[#12] Re: Szukam dema (intra?) Quartetu

@HOŁDYS, post #11

No masz racje! Klasyka przez duże K. Pierwsze videodemo zrobione na Amidze. Pamietam jak to dostałem na VHS, kasete zajechałem szybko (zresztą mam ją jeszcze) Demo puszczane było na MTV.
Do takich dem to się wraca !!!
BTW. Hołdys sweter ma sie dobrze OK
[#13] Re: Szukam dema (intra?) Quartetu

@exolon, post #12

Nie chcę zakładać nowego tematu a też wczoraj przypomniałem sobie demko muzyczne którego nazwy nie pamiętam a z miłą chęcią bym je sobie zapuścił.

Tyle co pamiętam, to duża segmentowa wieża hi-fi (chyba dosyć jasny ekran był) i kilka fajnych, kawałków ówczesnego dance z poszatkowanych sampli, ale całkiem dobrze poskładanych. Najbardziej utkwił mi w pamięci "banana song" (tak to się bodaj nazywał ten kawałek). Nie dam głowy, ale może był tam jakiś kawałek Black Box, Eurythmics i może Hadaway? Chyba dwie dyskietki zajmowało, ale też pewności nie mam.

Ktoś kojarzy co to było?
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem