Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Muzyka
[#1] Moje modki na soundcloud
Po latach odkopałem swoje wypociny. Nie jest to materiał z najwyższej półki ale może komuś się spodoba - zapraszam na http://soundcloud.com/alt-10 :D
[#2] Re: Moje modki na soundcloud

@altcomputing, post #1

Ciekawe. Z jednej strony skromność i samokrytycyzm a z drugiej chęć uznania i podzielenia się swoją pracą... Dualizm samooceny?
A dla kogo je pisałeś? Dla siebie? Dla znajomych z grupy, czy może dla kogokolwiek i dla ogólnie pojętej sławy?
A może robiłeś je dla sztuki? Czyli nie interesuje Cie czy ludziom się spodobają czy nie, ale po prostu musiały powstać bo scena i sztuka bez nich była by niepełna i niedokonana.
[#3] Re: Moje modki na soundcloud

@Kagaster, post #2

Powstały one w wyniku zabawy i nadmiaru wolnego czasu. Są sztuką dla sztuki - po prostu powstały i tyle. A ponieważ leżały na dysku i nic nie robiły, postanowiłem je opublikować. W sumie miło by było usłyszeć że komuś się spodobały ;)
[#4] Re: Moje modki na soundcloud

@altcomputing, post #1

Witaj.
Dobra robota. Kiedy je pisałeś/2001-2003/?
Metamorph = niezły środek utworu;
Memories (Monty On The Run Spaceship Remix) = ...? trochę nie trafia do mnie;
Yesterday, When I Was Mad (unfinished remix) = fajny mix, dobra jakość wokali, pet shop boys rulz;
Col (Dirty Chillout Remix) = b.dobre trochę bym to rozwinął;
Memories (Monty On The Run End Score remix) = ...? w ogóle nie trafia do mnie.
Nie sugeruj się mną, bo mam I-szy stopień muzykalności / grają albo nie /, ale najbardziej podoba mi się "Col"
Pzdr.
[#5] Re: Moje modki na soundcloud

@Robii_k, post #4

Pisałem to między 2001 a 2004 jakoś. Miałem wtedy 16-19 lat ;)

Pet Shop Boys rulz - to fakt.

Co do "Col" - nie dysponowałem większą ilością materiału wokalnego do tego utworu, więc nie widziałem potrzeby rozwijać tego samego w nieskończoność.
[#6] Re: Moje modki na soundcloud

@altcomputing, post #1

Korzystałeś z jakiś gotowych, czyiś pętli, czy nuta po nucie, bit po bicie sam montowałeś?
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem