Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Dema
[#31] Re: Boogietown by Ghostown & RNO

@waldiamiga, post #30

Wyłącz w zakładce CPU i FPU opcję "wsparcie dla FPU". Jeśli to nie podziała, to ustaw 68040 razem z wyłączeniem wsparcia dla FPU.

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2012 21:49:46 przez Paco
[#32] Re: Boogietown by Ghostown & RNO

@waldiamiga, post #30

U mnie (pod WinUAE) działa. (TM) ;) Zero problemów. Może masz za dużo łatek na systemie, albo co - chociaż, jak pacze w mój s-s to też jest na bogato... :)
Ludzie piszą, że wyłączenie wsparcia dla FPU w zaawansowanych ustawieniach JIT pomaga.
[#33] Re: Boogietown by Ghostown & RNO

@Paco, post #31

Ja to mam taki dziwny problem z demami Elude na prawdziwej Amidze, że gdy je uruchamiam podczas obecności sterownika CGX do BVision uruchamiają się bez dźwięku (oczywiście na ekranie BVision) - ani "normalnie", ani poprzez AHI. Jak odpalę bez sterownika CGX dźwięk jest. Nawet Kiero nie wie co to może być... Z najnowszym demem mam tak samo.

Za to demo Mawi śmiga także przez BVison i z dźwiękiem :)
[#34] Re: Boogietown by Ghostown & RNO

@Paco, post #31

Dzięki, podziałało.OK
[#35] Re: Boogietown by Ghostown & RNO

@gorzyga, post #33

Ja mam to samo na Voodoo pod CGX, wszystkie demka Elude uruchamiają się bez dźwięku :-/ Czyli problem CGX vs Demo.
[#36] Re: Boogietown by Ghostown & RNO

@flops, post #35

O to ciekawe, Kiero sprawdzał dema z Voodoo w Mediatorze i wszystko działało... Czy będziesz mógł pomóc w rozwiązaniu problemu (chodzi o logi z debugowania i ew. testowanie nowych exeków)? Bo pewnie poproszę Kierownika, żeby znów zajął się problemem :)
[#37] Re: Boogietown by Ghostown & RNO

@gorzyga, post #36

Kiero sprawdza dema u mnie pod moja konfigruracja: V3+Medek, ale calosc pracuje pod P96
[#38] Re: Boogietown by Ghostown & RNO

@Phibrizzo, post #37

I tutaj może być pies pogrzebany... Sterowniki karty graficznej w UAE też są na P96.

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2012 12:03:13 przez gorzyga
[#39] Re: Boogietown by Ghostown & RNO

@waldiamiga, post #30

Czy demko Elude jest już dostępne na Morphosa?
Jeśli tak to gdzie?
TM
[#40] Re: Boogietown by Ghostown & RNO

@carrion, post #39

Wystarczy sciagnac demo dla 68k i odpalic pod MOSem z parametrem "-double". Jesli odpalisz bez tego parametru to uruchomi sie w okienku.
Sprawdzilem na Efice. Pozatym praktycznie wszystkie dema Elude dzialaja pod MOSem.
[#41] Re: Boogietown by Ghostown & RNO

@flops, post #35

Może to być powiązane z AHI. Ogólnie u mnie jest G-REX + Voodoo3 + SB Live. Próbowałem ustawić wszystko na Paulę, ale i tak nie dostałem dźwięku. W razie czego służę też pomocą przy testach na moim konfigu.
[#42] Re: Boogietown by Ghostown & RNO

@flops, post #41

Dzięki, postaram się skontaktować z Kierownikiem.

U mnie nie ważne, czy włączyłem czy wyłączyłem AHI dźwięku nie było.
[#43] Re: Boogietown by Ghostown & RNO

@gorzyga, post #42

kierownik przez kilka dni ma awersje do kodu dema wiec moze jakos po weekendzie:)
[#44] Re: Boogietown by Ghostown & RNO

@kiero, post #43

No, miałem nadzieję, że to czytasz ;) Odpoczywaj :)
[#45] Re: Boogietown by Ghostown & RNO

@advantage, post #1

Dzięki za wszystkie miłe komenty, Panowie!

Specjalnie dzięki należą się też kolegom ITU oraz Voyagerowi za pełne poświęcenia przetestowanie demka!!
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem