Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Muzyka
[#1] Szukam music disku
Nie mogę sobie przypomnieć nazwy music disku, którego słuchałem jakiś czas temu. Oto co pamiętam:
- produkcja pierwsza połowa lat 90
- na A500
- 2 lub 3 dyski (raczej 2)
- niektóre teksty i nazwy modułów miały związek z zanieczyszczeniem środowiska naturalnego
- grupa z europy zachodniej (chyba z Francji)
- podczas odtwarzania modułów była widoczna klawiatura syntezatora po lewej lub prawej stronie ekranu (bokiem, klawisze poziomo), klawisze "świeciły się" w zależności od tego z jaką częstotliwością był grany sampel
- tłem była czarno-biała szachownica, gdy schowało się menu wyboru modułów "świeciły się" także pola tej szachownicy
- super klimatyczne moduły ;)
[#2] Re: Szukam music disku

@strim, post #1

Znalazłem: Toxic Waste by Mirage

:D
[#3] Re: Szukam music disku

@strim, post #2

Chciałbym zarekomendować zupełnie zapomniany music dysk Sliced for Good/Powerline.

W zasadnie nie słucham techno, ale te utworki to majstersztyk. Najlepiej słuchać na słuchawkach o szerokim paśmie przenoszenia miksując poszczególne utwory. Osiemnaście late temu to robiło wrażenie.

Ciekawy jestem na czym lub jak to zostało zrobione. Słychać więcej niż tylko kanały, dla tego też polecam słuchawki.



Ostatnia aktualizacja: 25.06.2012 09:16:22 przez advantage
[#4] Re: Szukam music disku

@advantage, post #3

A co jeszcze słychać oprócz "kanałów"?




Ostatnia aktualizacja: 25.06.2012 11:38:36 przez grg
[#5] Re: Szukam music disku

@grg, post #4

Zgubiłem słowo "cztery" :) Morał z tego: nie pisać postów w pracy.
[#6] Re: Szukam music disku

@advantage, post #5

Spoko. Jak dla mnie to brzmi dokładnie jak 4. A za łupankami Slice'a nigdy nie przepadałem. Miałem ze dwa kawałki jego (mod.drive!, mod.into the machine, moze jeszcze jakis...)., które nawet mi wchodziły ale na tym dysku ich nie ma.
[#7] Re: Szukam music disku

@grg, post #6

Dziwne że akurat te wybrales sobie, bo Slice ma lepsze.
[#8] Re: Szukam music disku

@Kagaster, post #7

Ja przynajmniej napisałem jakie.
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem