Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Dema
[#31] Re: Dema na A1200

@advantage, post #29

Tear Down The Wall/Union

W komentarzu na pouet.net Media Sentry napisał, że Musashi zrobił kompresję podobną do mpeg dzięki czemu mieliśmy niezłe efekty przypominające teledysk i ponad 3 minuty sampliowanego "Another Brick in the Wall cz. II" . U mnie to demo wywołało opad szczeny. Działa na A1200 z Fastem.
[#32] Re: Dema na A1200

@advantage, post #31

Ktoś pamięta "Pierwszą część"? Jest zrobiona podobnym silnikiem. Muzykę niego już podlinkowywałem post #57. Demko kodował Musashi. Niesamowity był.



Ostatnia aktualizacja: 26.09.2012 19:42:50 przez advantage
[#33] Re: Dema na A1200

@advantage, post #32

Pierwsza część, że tak to nazwę, choć tylko sprawia takie wrażenie. Bardzo lubię muzykę z tego dema i endpart.

To demo zrobiło na mnie ogromne wrażenie swego czasu. Świetnie zgrane efekty i muzyka, bardzo ładna grafika (Lazur), napakowane śmigającymi efektami. Power.



Ostatnia aktualizacja: 28.09.2012 19:22:01 przez advantage
[#34] Re: Dema na A1200

@advantage, post #1

Ech demka na A1200 , oj mam miliard ulubionych :

Andromeda - Nexus 7
Symbolia by Access
TBL - Senseless , Rain
TRSI -Rise - jak to sto lat temu odpaliłem po raz pierwszy na 030-50MHz, to szczęka mi opadła :)
Nerve Axis - Relic
Impulse - Voyage In Storm

No i oczywiście najgenialniejsze demo jakie widziałem

Alcatraz - Odyssey

Wprawdzie nie jest na A1200, ale tak genialnego dema nie można nie widzieć :D
Oj mógłbym tak wymieniać do jutra :D

Chyba sobie zaraz zrobię maraton dem na Amidze :)
[#35] Re: Dema na A1200

@Olo, post #34

Poprosimy o spis maratonu. Może komu się przyda. Możesz wpisywać swoje własne komentarze, np. ... to kojarzy mi się z takim demkiem/intrem xxxxx. Są podobne efekty, ale grafika tutaj jest ciekawsza.
[#36] Re: Dema na A1200

@Olo, post #34

Odyssey... błe... :) Raz to widziałem i... wystarczy. Uważam ze słabe. Serio.
[#37] Re: Dema na A1200

@advantage, post #35

Soho/Nova czyli końcowa produkcja na Amigę. Jedno z ich fajniejszych demek. Muzyki słucha się z przyjemnością kilka razy z rzędu - ma w sobie te pozytywne wibracje.

Link na YT
[#38] Re: Dema na A1200

@advantage, post #37

Ta grupa zrobiła kilka świetnych produkcji (np. musicdisk Pastel Vanilla), choć akurat demo Soho moim zdaniem jest średnie. Zwłaszcza efekty 3D w nim nie są wysokich lotów ;). Ale ogólnie jest całkiem klimatyczne.
[#39] Re: Dema na A1200

@advantage, post #1

Tak odswiezam ,bo mi sie cos przypomnialo. Bylem kiedys na jakims party w Bydgoszczy i tam wygralo demko tego kolesia co w magazynie Amiga pisał kurs assemblera, kompletnie nie pamietam jak sie gosciu nazywal, z jakiej byl grupy i jak sie demko nazywalo. Pamietam, ze kompletnie mnie wgniotla w plastikowe krzeselko scena z obracajacym sie toporem 3D ktory krecil sie i w koncu walnal w ekran, ktory z kolei zmienil sie w zajebisty obrazek faceta z wbitym toporem w glowe. Pamieta ktos moze jak sie demko nazywalo?

:-]

Oki, znalazlem dzieki ksiedze parties, troszke pamiec juz nie ta i namieszalem, ale jest:
Party GELLOWEEN 1994 i drugie miejsce a nie pierwsze i babka toporem dostala a nie facet i czy to byl ten koder z MA to juz nie wiem ogolnie... Demko jest tutaj:

link



Ostatnia aktualizacja: 21.06.2013 00:24:55 przez rzeznik666
[#40] Re: Dema na A1200

@rzeznik666, post #39

Demko na gołą A1200, widziałem też na jakieś składance dla CD32.
[#41] Re: Dema na A1200

@KJB, post #40

Kurcze jak tak teraz patrze, to jednak demko jest po prostu slabe. Ech, trza bylo zyc wspomnieniami.
[#42] Re: Dema na A1200

@rzeznik666, post #41

No, Lech/Freezers lepszy :)
[#43] Re: Dema na A1200

@KJB, post #42

Ano troszku :-]
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem