Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Muzyka
[#1] The Ravebusters
Podczas nocnej eksploracji Internetu natknąłem się na stronkę znanej mi od lat grupy "Ravebusters", specjalizującej się w pisaniu modułów w stylu rave / house:

http://www.ravebusters.com/

Na stronie sporo remixów amigowej muzyki z gier i dem w wykonaniu Dax'a OK

Między innymi BUDBRAIN, RSI, ALCATRAZ, ANARCHY. Wow! OK Będzie co do auta nagrać! :)
[#2] Re: The Ravebusters

@mccnex, post #1

No trzeba przyznać że fajne mixuje. Sprawdzilem może z 5 do tej pory i całkiem całkiem.
[#3] Re: The Ravebusters

@Kagaster, post #2

Które? :) Ja Gianę, Turricana x2, Lotus3, Alcatraz Odyssey (2 utwory) i Desert Dream. Jak będę na lepszym necie to mam zamiar wszystko zassać.

Turrican Intro bardzo mi się podoba :)
[#4] Re: The Ravebusters

@mccnex, post #3

Panowie! To wszystko od kilku lat jest na amigaremix.com. Czyżbyście tam nie zaglądali ?
[#5] Re: The Ravebusters

@exolon, post #4

... zaglądaliśmy, ale wolimy udać się do źródła :) zwłaszcza, że źródło jest high-quality, a na remiksie trza wydłubywać perełki

PS. Czy dysponujesz jakimś ciekawym stuffem zrobionym przez swoje grupy w dawnych czasach, którego nie można znaleźć na Sieci?

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2012 21:47:33 przez mccnex
[#6] Re: The Ravebusters

@mccnex, post #5

No raczej wszystko jest w sieci. Mam gdzieś 2 pierwsze music dyski Old Bulls z muzyką śp. Gacucha. Ale jest problem z tego odzyskaniem, bo moja stacja 5,25 jest w stanie rozkładu i czyta jak chce a trochę dyskietek do zgrania jeszcze mam. Muszą poczekać na lepsze czasy.

Liczę trochę na Deftronika bo smaku narobił dużą ilością stuffu ... to może coś się odnajdzie

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2012 22:15:37 przez exolon
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem