Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Muzyka
[#1] Jeroen Tel at Assembly 2012
Koncert na YouTube oraz wywiad z Assembly 2012.

Jako uzupełnienie wywiad dodany na YT 13 sierpnia 2012 roku.
[#2] Re: Jeroen Tel at Assembly 2012

@advantage, post #1

Dla mnie jeden z najlepszych muzyków na C64. Ile razy się słuchało muzy z Supermacy - w tamtych czasach - wyczad. ok, racja

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2012 16:12:19 przez Deftronic/...
[#3] Re: Jeroen Tel at Assembly 2012

@Deftronic/..., post #2

Kiedy miałem 10-13 lat słuchałem wyłącznie muzyki elektronicznej. Kiedy dostałem A8 nagrywałem muzyczki z gier na kasety magnetofonowe. Chodziłem też do kolegi Commodorowca i zgrywałem je z C64 (dwie od dołu). Nawiązując do Jeroena Tela można powiedzieć, że Byłem maniakiem_of computer chip tune_noise.

Po 21 latach znalazłem je na strychu.



Mam je do dzisiaj.
[#4] Re: Jeroen Tel at Assembly 2012

@advantage, post #3

Z przyjemnością słucha się koncertu. Być może ktoś z Was potrafiłby rozpisać utwory, które gra Jeroen wg. schematu: czas - tytuł. Podlinkowałbym w tedy oryginały z HVSC. Takie słuchanie porównawcze to duża frajda.
[#5] Re: Jeroen Tel at Assembly 2012

@advantage, post #3

Piękne sepulki z dawnych lat. Ja mam ponagrywane taśmy video z demami i crack'ami z Amigi z 1992, które ngarywałem u kumpla mając wtedy jeszcze C64. :) Drugi kumpel nagrywał mi taśmy audio z muzyką z Ami z gier i w ogóle modułami muzycznymi, ale te gdzieś zagineły.

Maniacs of Noise, Sonic Grafitti oraz Vibrants - Wielka Trójka. Grubo rządzili.
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem