Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Grafika
[#1] Zapowiedź
[#2] Re: Zapowiedź

@APC74, post #1

Wow, fajny. Kiedy i gdzie będę mógł go kupić?
[#3] Re: Zapowiedź

@APC74, post #1

A nie dałoby się wybrać po jednym rysunku na miesiąc? Taki kolaż szczerze mówiąc niespecjalnie mi podchodzi...
[#4] Re: Zapowiedź

@waldiamiga, post #2

Wieczorem kalendarz powinien być dostępny do ściągnięcia - wtedy będziesz mógł go sobie wydrukować lub zlecić druk jakiejś firmie usługowej. Np. przez Allegro - pełno tam ofert tego typu, wystarczy podać linka do pliku - więc nawet ściągać kalendarza nie trzeba. :)
[#5] Re: Zapowiedź

@APC74, post #1

Fajne!
Nawet mój obrazek we wrześniu się załapał - dzięki ;)
czekam na link.
[#6] Re: Zapowiedź

@recedent, post #3

To przerasta moje możliwości ;) - nie potrafię odrzucić więcej, wszystkie rysunki mi się podobają. Ale - tak jak miało to miejsce wcześniej - również w tym roku dostępne będą same daty, więc każdy będzie mógł w prosty sposób skomponować swój własny kalendarz. :)
[#7] Re: Zapowiedź

@APC74, post #1

Ale to wszystko będzie na jednej stronie, tak jak teraz widać, czy każdy miesiąc na osobnej kartce? :)
[#8] Re: Zapowiedź - kalendarz scenowy na rok 2013

@parallax, post #7

Kalendarz scenowy na rok 2013

Kalendarz jako plik PDF 300DPI. Każdy miesiąc na oddzielnej stronie A4.
Daty - oddzielne pliki PNG.


Ostatnia aktualizacja: 16.12.2012 15:58:16 przez APC74
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem