Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Dema
[#1] massive skarla winuae
Witam - konkretne pytanie:
1.
Czy udało się komus odpalić to demo pod winuae (albo e-uae, fs-uae, max-ueae itd.)?
I jeśli tak, to jak ?

Z tego co widziałem na yt to technicznie wymiata - engine jest najlepszy na ami imho - ale niewiele widać. Na pouet trochę niedocenione moim zdaniem, rzeczywiście muza słaba i brak designu, ale i tak to wielki powrót.

i drugie:

2. Jamie pisał o finalnej wersji (zoptymalizowanej) ktoś coś wie na ten temat? (widziałem też komentarze na temat zoptymalizowanej wersji "when we ride on our enemies")

pozdr.
j.
[#2] Re: massive skarla winuae

@jokov, post #1

Podobno trza zrobić tak: Host->Miscellaneous->Graphics API i ustawić Direct3D.

Daj znać czy działa. Nie sprawdzałem, ale sam Jamie tak radzi: http://ada.untergrund.net/forum/index.php?action=vthread&forum=1&topic=815
[#3] Re: massive skarla winuae

@Jazzcat, post #2

Dzięki - niestety nie pomogło.
Ewidentnie coś jest nie tak, na mojej konfiguracji generalnie wszystko działa - a sprawdziłem na wszystkich wymienionych emulatorach pod windą i osx.
[#4] Re: massive skarla winuae

@jokov, post #3

wylacz JIT dla FPU i wtedy sprawdz.
[#5] Re: massive skarla winuae

@kiero, post #4

Dzięki, ale nie pomogło...
A działa u Ciebie? może podeślesz plik z konfiguracją (masz mojego maila)
pozdr.
[#6] Re: massive skarla winuae

@jokov, post #5

Nie wiem. Nie sprawdzalem. Wiem tylko, ze winuae ma bledy w obsludze fpu przy wlaczonym jit.
[#7] Re: massive skarla winuae

@jokov, post #1

U mnie startuje, ale nie ma obrazu tylko dźwięk.
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem