Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Party
[#1] Intel Outside II - video
[#2] Re: Intel Outside II - video

@Sir_Lucas, post #1

Czad! Ha! Byłem tam
[#3] Re: Intel Outside II - video

@slay, post #2

A znalazłeś siebie może na tym filmie ?
[#4] Re: Intel Outside II - video

@Sir_Lucas, post #3

Ja siebie nie znalazłem, choć może w drugiej części będę. Ale do dziś mam identyfikatory z IO II i III.
[#5] Re: Intel Outside II - video

@Sir_Lucas, post #1

Ale jazda, fajny film szkoda że jakość nie jest trochę lepsza.
Nie ma tego więcej? - buuuu.
Też tam byłem, ale nawet gdyby przypadkiem kamera mnie omiotła to i tak pewnie bym
się nie zauważył

Ale klimaty, tyle wiary aż się wierzyć nie chce.

Ja też mam identyfikatory z dwa i trzy i zdjęcie z Pampuchem, znaczy się z Markiem rednaczem MA

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2013 16:57:31 przez Radek_Cz
[#6] Re: Intel Outside II - video

@Sir_Lucas, post #1

Moar! OK
[#7] Re: Intel Outside II - video

@Radek_Cz, post #5

Z tego co tam napisali, to będzie więcej
[#8] Re: Intel Outside II - video

@Sir_Lucas, post #1

Jakby ktoś chciał to mam film z QuaST party 98 i Asdrosyn99
[#9] Re: Intel Outside II - video

@Sir_Lucas, post #1

A z jedynki nie ma czegoś takiego? Jak dwójka była to zapierniczałem w kamaszach, tego dnia byłem świeżo po przysiędze
[#10] Re: Intel Outside II - video

@Sir_Lucas, post #3

Ja siebie znalazłem!
[#11] Re: Intel Outside II - video

@slay, post #2

Moje pierwsze i zarazem ostatnie Party na jakim byłem. Z osób które rozpoznaje to Mr. root , The Generat, Piotr Korab "PIC", Krzysiek Korab, kolega w żółtej bluzie z grupy UNION nie pamiętam już jak się nazywa ale zawsze przynosił na giełdę na Grzybowską najnowsze dema na Amigę. Pierwsze miejsce w demo compo zajęło "Tear down the wall" grupy UNION. Pamiętam że jakieś zamówione panienki tańczyły topless na scenie. Fajne czasy aż się łezka w oku kręci.
[#12] Re: Intel Outside II - video

@Shredder, post #8

Chcemy. To poprosimy na "TwojaTuba" :D
[#13] Re: Intel Outside II - video

@xkonrado, post #11

Był też konkurs ,w którym nagrodą był spotkanie sam na sam z panienką(The Generat zachęcał sloganem"dziewczyna rzecz nabyta").Mr Root puszczał mangę w osobnym pomieszczeniu,a na scenie głównej oprócz puszczania produkcji (w tym węgierskie The muscles) był konkurs na łamanie płyty głównej.
[#14] Re: Intel Outside II - video

@simka113, post #13

Muscles wygrało na IO3
[#15] Re: Intel Outside II - video

@flops, post #14

Tak, mi też się mieszają IO 1,2,3, na tych byłem, IO4 które odbyło się nie w Warszawie/Stodole to w/g mnie jakieś popłuczyny więc nie pojechałem.

Na jednym Intel Outside robiłem nawet zdjęcia. Teraz niestety nie jestem sobie w stanie przypomnieć na którym.

Wśród tych zdjęc jest np. takie jak poniżej. Czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć, na którym IO był ten samochód?

[#16] Re: Intel Outside II - video

@jubi, post #15

A ta bryka (Fiesta MK.1?) to nie była jakiegoś zachodniaka który przyjechał o tydzień wcześniej i koczował przed stodołą? To chyba było na IO2.
[#17] Re: Intel Outside II - video

@jubi, post #15

[#18] Re: Intel Outside II - video

@jubi, post #15

Na parkingu był samochód prawdopodobnie Hiszpana ,który miał a500 też ciekawie wystylizowaną.Na szybie były te naklejki typu tchernobyl 86- windows 95.To było na IO2.
[#19] Re: Intel Outside II - video

@simka113, post #18

Tez pamietam ze to był Hiszpan, który "trochę" za szybko przyjechał. :)
[#20] Re: Intel Outside II - video

@Deftronic/..., post #19

Ciekawe kto się odważy walnąć taką naklejkę na swój samochód dzisiaj?
Zrobimy konkurs ze zdjęciami? :D
[#21] Re: Intel Outside II - video

@Radek_Cz, post #20

Jakbym miał to bym sieknął ok, racja
[#22] Re: Intel Outside II - video

@PrzemasIII, post #21

Przygotować Ci ;)
Nie kuś, nie kuś ... OK
[#23] Re: Intel Outside II - video

@Mrush, post #22

Nissan Almera N15 czerwony
[#24] Re: Intel Outside II - video

@Radek_Cz, post #20

Jak załatwiasz naklejkę, ja naklejam z miejsca, na moją wypaśną furę szeroki uśmiech
[#25] Re: Intel Outside II - video

@Radek_Cz, post #20

Ja mogę wrzucić na moją maszynę np. Retro Komp albo Load Error 2013 i Amiga. :)
[#26] Re: Intel Outside II - video

@PrzemasIII, post #23

Hmmm... żeby nikt nie mówił, że jestem "gołosłowny"





Ostatnia aktualizacja: 10.02.2013 14:01:32 przez Mrush
[#27] Re: Intel Outside II - video

@Mrush, post #26

WOOOOOOOOOOOOOOOW masz dwie sztuki ? Ile to kosztuje ? Czy może być troszkę mniejsza ?? Właśnie negocjuję z drugą połówką rozmiary . . . BO TO jest za duże . . . Ach jaja za kanapę mi wpadły . .

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2013 14:25:22 przez PrzemasIII
[#28] Re: Intel Outside II - video

@PrzemasIII, post #27

Nie nadużywając tego tematu jeszcze tylko nadmienię:
- sztuk mogę mieć dowolną ilość ("maszynka do dziergania tego" leży na szafie :P)
- rozmiar może być dowolny (jak i kolorystyka, jeżeli się ktoś uprze)
Jeżeli byłoby zainteresowanie, to nie widzę problemu - "otworzy się" odpowiedni wątek - i to by było "na tyle" w tym temacie. Jak "coś" można do mnie pisać ...

Natomiast nawiązując do głównego tematu - bardzo fajny filmik mimo, że w jakości odpowiedniej do tamtych czasów. Chętnie oglądnąłbym inne. Do Warszawy mam ponad 300 km, więc wtedy mnie tam być nie mogło mimo, że wiek już miałem "dorosły".
[#29] Re: Intel Outside II - video

@Shredder, post #8

Ja chętnie z Quasta obejrzę :)
[#30] Re: Intel Outside II - video

@Mrush, post #26

Wypas, ja chcę dwie sztuki, tylko trochę niższe, bo przez środek drzwi listwa idzie i nie wejdą.
Musimy wątek założyć ok, racja
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem