Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Revision
[#2] Re: Revision

@twardy, post #1

Można też tutaj.
[#3] Re: Revision

@twardy, post #1

I Elude i Ghostown wg. mnie zrobili najlepsze dema od 2 lat. Czekam z niecierpliwością na pliki do oddalenia na Amidze.

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2013 08:06:21 przez sand
[#4] Re: Revision

@sand, post #3

link
no niestety Kiero nie zawodzi w kwestii 64mb i sobie tego nie zobacze na zywo, ale widzialem stream i demko miazgun!
[#5] Re: Revision

@twardy, post #1

A tak było na zewnątrz : KLIK
[#6] Re: Revision

@gorzyga, post #5

kto peceta nie szanuje, ten ma racje, bo to ... :)
[#7] Re: Revision

@cactoos, post #4

Dzięki i Ghostown wygrało. Muzyka rewelacyjna. Gratulacje dla obu grup.
[#8] Re: Revision

@sand, post #7

wpada w busyloopa na mosie :(
[#9] Re: Revision

@cactoos, post #4

Pod jaką nazwą jest demko GhostTown?

Edyta: Już wiem, Smoke i cośtam.

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2013 13:33:58 przez waldiamiga
[#10] Re: Revision

@michal_zukowski, post #8

Czy TBL coś wystawili na Amigę? Rok temu coś tam podobno Kalms gadał, że mają nowe demo tylko na Revision 2012 nie zdążyli.
[#11] Re: Revision

@waldiamiga, post #9

Smoke & Mirrors - linki na : http://pouet.net/prod.php?which=61215
[#12] Re: Revision

@cactoos, post #11

Potwierdzam, nie działa pod MorphOSem. Obejrzałem na WinUAE razem z roczną córeczką - podobało jej się.
[#13] Re: Revision

@sand, post #7

Gratulacje, Amiga demo compo było w tym roku znów zagarnięte przez Polaków, szkoda, że Mawi nic nie wystawiło, wtedy całe podium było by nasze :)
[#14] Re: Revision

@cactoos, post #11

Ile pamięci potrzebuje smoke and mirrors w winuae?U mnie nie działa przy 64 z3 fast.
[#15] Re: Revision

@cactoos, post #11

Sam początek nawiązaniem do Interference/Sanity (później jeszcze nawiązanie do piły Keferensów). :) Fajne demo, ciekawy design i grafika.

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2013 18:24:22 przez Deftronic/...
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem