Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Nowości na YT :)
Witam!
Wrzuciłem na YT kilka zaległych produkcji amigowych, które o dziwo nikt ich wcześniej nie wrzucił.
-Extel by Ambrozia, moim zdaniem jedno z najlepszych interek amigowych :)
Pogo by Falcons and Mental Hospital
No i na koniec słynny Slideshow z płytki ScenaPL
No i takie nasze pierwsze amigowe wypociny :) Relievo by Agravedict
W miarę możliwości będę wrzucał kolejne produkcje amigowe, które wcześniej nie było na YT :)

Pozdrawiam

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2013 14:50:58 przez neuroup

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2013 14:51:41 przez neuroup
[#2] Re: Nowości na YT :)

@neuroup, post #1

No fajne to interko 4k
No i te pierwsze wypociny też całkiem przy pryzwoite :)
[#3] Re: Nowości na YT :)

@BULI, post #2

Pierwsza i ostatnia poważna produkcją na Amigę, bez kodera[który i tak został znaleziony w Danii] nie da się demoscenować, więc Agravedict powędrowało na PC a potem przekształciło się w Addict Labs i koderów było mnóstwo :)

Pozdrawiam
[#4] Re: Nowości na YT :)

@neuroup, post #1

Extela mam na Ami, w dawnych czasach pokazywałem gością z PC, co można z 4k wycisnąć.
[#5] Re: Nowości na YT :)

@neuroup, post #1

Można gdzieś zassać modka z "Relievo by Agravedict"?
[#6] Re: Nowości na YT :)

@binmoder, post #5

Choc to rzecz dla ultra-kolekcjonerow, to prosze bardzo:

http://amp.dascene.net/downmod.php?index=7580

@Neuro, a wiesz jak sie potoczyly dalsze scenowe losy Boostera po zakodowaniu Relievo?

Wujek Google twierdzi, ze Kriffin/AVD (Ilpo Karkainen) poszedl ostro w muzyke, o ile nie ma sobowtora, to powinien byc on:

http://www.resoundsound.com/





Ostatnia aktualizacja: 18.06.2013 09:23:51 przez mccnex
[#7] Re: Nowości na YT :)

@BULI, post #2

A wrzuciłem kolejną 4 Kb, podobno najlepsze 4 KB na Amigę
[#8] Re: Nowości na YT :)

@neuroup, post #1

Dorzuciłem kolejne dwie produkcje na YT
Potaz by Floppy Intro 64 KB na Amigę 500
oraz VHS z Xenium 99

Pozdrawiam
[#9] Re: Nowości na YT :)

@neuroup, post #8

W końcu muszę założyć dobrą rurę do domu z netem, bo nie mogę obejrzeć przez brak transferu, a bardzo bym chciał.
[#10] Re: Nowości na YT :)

@flops, post #9

Współczuje, ale to nie ostatnia amigowa produkcja co nie było jej wcześniej na YT wrzucam. Na moim kanale możesz tez znaleźć pecetowe demoscenowe rzeczy, ale o tym tutaj nie pisze, bo boje się reakcji administratorów :) :P
[#11] Re: Nowości na YT :)

@neuroup, post #10

szukam produkcji scenowych amogowych i PC-towych ale w formatach plikow video do pokazania na ekranach wielkoformatowych typu TV LCD 55 cali i telebim moge za drobne oplaty kupic je na plytach DVD ew Blu-ray :)
[#12] Re: Nowości na YT :)

@francdt, post #11

Co to znaczy "ekranach wielkoformatowych typu TV LCD 55 cali i telebim"? Byłoby łatwiej, gdybyś podał natywne rozdzielczości tych urządzeń - ale w sumie jaki to problem? Nie radzą sobie ze skalowaniem obrazu? Bo scenowe dema/intra itp. są zazwyczaj wyświetlane w niskich rozdziałkach i nie znajdziesz zbyt wielu produkcji wyświetlanych w rozdziałkach FullHD - trzeba skalować, czy to telewizorem, czy programowo za pomocą np. AviSynth + VirtualDub itp.
[#13] Re: Nowości na YT :)

@APC74, post #12

dema beda wyswietlane w sklepie na telewizorze lcd led 60 cali i niektore z youtube poprostu sa zlej jakosci szukalbym takich aby spokojne mozna puscic na tym TV i sie nie "wstycic" za duzej poxelozy
[#14] Re: Nowości na YT :)

@francdt, post #13

Ja mam takie demka na youtube : KLIK . Mam też je zgrane w MPEG2, jak je chcesz to musisz mi dać jakieś miejsce - jest tego ponad 22GB. Najlepiej jakbyś miał jakiegoś ftpa.
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem