Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Dema
[#1] Demka plikowe OCS/ECS
Elou
Robię sobie na pececie CF-ke do mojej Amisi 600, oprócz paru gierek chce dowalić ją demkami jednak takimi które bez problemu pójdą z Compact Flasha czyli plikówki. Żadnych DMSów/ADFów jako że nie mam WHDLoad.
A teraz słucham waszych typów.
Pzdr.

ŁEDYTA
Mam już GostTown/Boogietown, major_release_by_da_jormas, rno-fruitcake.exe, Scoopex-Blitter Sweet, sgp-superoriginal.exe, SpaceBalls-Vold, Dkd-mp3, un i q u e- m u l t i c o l o r.

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2013 19:36:19 przez waldiamiga
[#2] Re: Demka plikowe OCS/ECS

@waldiamiga, post #1

[#3] Re: Demka plikowe OCS/ECS

@zyga64, post #2

Interference/Sanity
Joyride/Phenomena
3D Demo 2/Anarchy
Announce/Lemon
242/VD (na pewno można jez znaleźć jako plikówkę).
demka Complexu.

Ostatnia aktualizacja: 15.08.2013 10:05:59 przez Deftronic/...
[wyróżniony] [#4] Re: Demka plikowe OCS/ECS

@waldiamiga, post #1

[#5] Re: Demka plikowe OCS/ECS

@KJB, post #4

Elysium/Sanity
Lech/Freezers
Wit Premium/Freezers
Real/Complex
FullMon/VD
Love/ hmm. nie pamietam:)

...
[#6] Re: Demka plikowe OCS/ECS

@gx, post #5

Hehe, wymieniasz kolego dema na AGA. ;) Nie zadziałają na A600.

Jeśli już padła tutaj propozycja demka SAF, to polecam nasze pierwsze demo "Prototype?". Muzyka specyficzna (na scenie słyszałem, że to aboslutny kult i jakaś odmiana techno :D, ale słyszałem też że kaszana jakich mało...), natomiast jest tam parę fajnych efektów w tym jeden oryginalny. No i intrko SAF na The Party V polecam. No AGA i działa w multitaskingu.

Tyle jeśli chodzi o prywatę. :)

Ostatnia aktualizacja: 15.08.2013 15:13:34 przez Deftronic/...
[#7] Re: Demka plikowe OCS/ECS

@Deftronic/..., post #6

No i wspominane w wątku Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 500: Norwegian Pillow
[wyróżniony] [#8] Re: Demka plikowe OCS/ECS

@zyga64, post #7

O, to demko polecam jeszcze. Pamiętam, że kiedy dostałem je zaraz po party, to zdziwiłem się, że jest No AGA, ale wymaga 030ki. :) Więc na zaś, jak będziesz miał jakieś turbo z 030 do A600 - jak znalazł. :)

http://pouet.net/prod.php?which=12357

plus

Substance/Quratex'u


Ostatnia aktualizacja: 15.08.2013 17:50:01 przez Deftronic/...
[#9] Re: Demka plikowe OCS/ECS

@waldiamiga, post #1

Dzięki Zyga i Deftronic. Zasysam i sprawdzam.
[#10] Re: Demka plikowe OCS/ECS

@waldiamiga, post #9

Little Vector Preview/Complex
[#11] Re: Demka plikowe OCS/ECS

@jarek72, post #10

Doskonale demko. Moje ulubione. I "Resolution" Complexu tez ma fajną, klimatyczną muzę. W ogóle Jugi tworzył fajne kawałki w kultowych demach Complexu.
[#12] Re: Demka plikowe OCS/ECS

@waldiamiga, post #1

Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem