Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Party
[#1] Revision 2014
Tradycyjnie na święta wielkanocne szykuje się Revision Party w Niemczech.

Niedawno ukazało się oficjalne demo-zaproszenie na ową imprezę:

http://www.youtube.com/watch?v=L9LyJHYg6OA

DxP, jak tam Wasze demo?

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2014 20:34:51 przez slay
[#2] Re: Revision 2014

@slay, post #1

A GhosTown gotowe na podboj demosceny? :)
[#3] Re: Revision 2014

@slay, post #1

Ciekawe co mają na myśli że nie będzie dużego ekranu, tylko lasery i jak będzie wyglądał pokaz mody scenowej?
Czy prace można wysyłać, czy tylko dostarczać osobiście?
[#4] Re: Revision 2014

@slay, post #1

DxP, jak tam Wasze demo?


Pracujemy. Powoli. :)
[#5] Re: Revision 2014

@slay, post #1

Kto sie wybiera? Czy ktos leci 18 kwietnia do Frankfurt Hahn? Moge zabrac 2 osoby na tylnie siedzenia do malego auta (ewentualnie 3 mikroskopijnych gabarytow kosztem swojego komfortu) z Frankfurt Hahn na party place w piatek 18 kwietnia jakby akurat weszlo mniej wiecej czasowo z innymi lotami. Bede na 100%, mam juz bilety kupione i zaklepane auto. Lece wraz z bratem z Dublina do Frankfurt Hahn Ryanairem, bedziemy na miejscu o 11:05 rano w piatek. Auto juz jest zabookowane i oplacone wiec to bedzie moment kiedy bedzie mozna wyjechac z lotniska. Wyjazd z party place na lotnisko okolo godziny 15:00 w poniedzialek.

Tak czy owak bym jechal ta trase wiec co do ceny to nie bede sie tu wyglupial z jakimis oplatami. Za jakas symboliczna flache czy 8pak piwek mozna sie wbic bez problemu.
[#6] Re: Revision 2014

@slay, post #1

To ja może z drugiej strony. Jedzie ktoś samochodem najlepiej z okolic Gdańska/Szczecina/Poznania/Bydgoszczy?
[#7] Re: Revision 2014

@kiero, post #6

Z Poznania jade ja i mam tymczasowo jedno miejsce wolne, do uzgodnienia.
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem