Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Hołd dla Amigi 3D / The Amiga Tribute 3D
Hołd dla Amigi 3D / The Amiga Tribute 3D, animację wykonałem w 3DS max.
Ścieżka dźwiękowa z dema Odyssey.
poniżej link
oglądajcie w HD

https://www.youtube.com/watch?v=HXTxqp9rl4c


Ostatnia aktualizacja: 19.10.2014 12:14:21 przez martinflash
[#2] Re: Hołd dla Amigi 3D / The Amiga Tribute 3D

@martinflash, post #1

Za dużo treści to w tym nie ma...
[#3] Re: Hołd dla Amigi 3D / The Amiga Tribute 3D

@PopoCop, post #2

Mnie najbardziej podobał się moment, w którym prawie ujrzałem jak porusza się pudełko od Real 3D. Ogólnie ładne zdjęcie.
[#4] Re: Hołd dla Amigi 3D / The Amiga Tribute 3D

@martinflash, post #1

Zamiast 3DS max mogłeś użyć Deluxe Painta. :)
Na pewno z animowaną flagą by sobie poradził. Podsumowując masz ode mnie plusa za dobre chęci. OK
[#5] Re: Hołd dla Amigi 3D / The Amiga Tribute 3D

@martinflash, post #1

Mogłeś z animacją flagi zrobić "ping pong" pomysł Jako obrazek fajnie, aczkolwiek brakuje pudełka z najlepszej gry wszech czasów pomysł
[#6] Re: Hołd dla Amigi 3D / The Amiga Tribute 3D

@parallax, post #5

przecież jest gra wszech czasów - GODS
[#7] Re: Hołd dla Amigi 3D / The Amiga Tribute 3D

@martinflash, post #1

Animacja jak widać jest prosta i krótka. Widać po fladze, że jest zapętlona. Jak na początek może być. W przyszłości można by coś jeszcze dodać. Bo taką animację jak ta można zrobić w Gimpie darmowym a także w Corel Rave dołączonym do CorelDraw 12. Z następnych wersji ten fajny programik do tworzenia animacji Corel wziął i usunął.
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem