Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Revision 2015 - BUS z wielkopolski
Jako, że do największego scenowego wydarzenia na globie zostały niecałe 3 miesiące, zastanawiamy się, czy - w przypadku jeśli zdecydujemy się jechać - jest jakaś szansa, aby zorganizować w końcu grupowy wyjazd wesołym busem z prawdziwego zdarzenia (z wynajętym driverem). Dlatego - narazie badawczo - zapytuje, czy znaleźli by się potencjalni chętni na taki wyjazd?

Party zaczyna sie 3 kwietnia (piątek) i pewnie wówczas (rano) byśmy wyjeżdżali, powrót 6 kwietnia (poniedziałek).

Narazie nie sposób oszacować ceny za osobę, bo mamy za mało danych (ile osób, jaka firma 'bus'olowa itd.).

http://2015.revision-party.net/

A jak było w poprzednich latach? Ano tak:

https://www.youtube.com/watch?v=yycGkV-D-OA

http://www.ppa.pl/publicystyka/revision-the-easterparty-2012-6-9-kwietnia-2012-saarbr-cken.html

https://www.youtube.com/watch?v=IdbgeFAus0k

https://www.youtube.com/watch?v=Rj8d6575X00

i tak dalej, i tak dalej :)

W końcu - jak mawiała poetka - "spieszmy się jeździć na kultowe parties, tak szybko odchodzą...".
[#2] Re: Revision 2015 - BUS z wielkopolski

@slay, post #1

O, fajnie że w końcu planujecie się pojawić na całym party a nie na jeden wieczór :P
[#3] Re: Revision 2015 - BUS z wielkopolski

@slay, post #1

Chętnie bym się wybrał na Revision, kanapa i stream jest spoko, ale nie można pogadać z fajnymi ludźmi na żywo i poczuć klimatu. Tylko pewnie do punktu zbornego będę miał dość znaczną odległość i jakby się znaleźli chętni z południa Polski, to dojechalibyśmy na miejsce moim samochodem (na autostrady pomimo 18lat - będzie ubezpieczony na wypadek holowania, ale ogólnie nie sprawia nigdy problemów, technicznie jest tip top - jest idealny i dla 4 osób w środku wygodny). Jakby nie było chętnych, to dobiję do wesołego Busa Mam nadzieję, że mi się uda wybrać na party, zachęcam też inne osoby, dzisiaj Revision jest, a jak się już zdecydujecie w przyszłości, może nie być i klimatu się nie poczuje.
[#4] Re: Revision 2015 - BUS z wielkopolski

@slay, post #1

Jeśli cena będzie rozsądna to ja się pisze na taki bus, razem z dziewczyną. Czyli +2 osoby.
[#5] Re: Revision 2015 - BUS z wielkopolski

@MasterM, post #4

No proszę :)
[#6] Re: Revision 2015 - BUS z wielkopolski

@AceMan, post #5

Zrobiłem mały risercz i narazie mam ofertę busa za 2500 PLN w dwie strony (z wynajętym kierowcą) do podziału na 8 osób.

Cenowo wciąż wychodzi znacznie mniej atrakcyjnie finansowo niż jazda własnym autem (szczególnie przy tych rekordowo niskich cenach paliwa) dlatego sprawa wciąż "otwarta". Może "konwój" w 2 auta flops? :)

A tutaj jeszcze jeden klip oddający klimat Revision:
http://vimeo.com/40537154

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2015 11:11:35 przez slay
[#7] Re: Revision 2015 - BUS z wielkopolski

@slay, post #6

Ja jestem na tak. Namawiam kumpli i powoli widzę rezultaty. Mam tylko jeden problem, przez to że ktoś wrzucił fotki lasek ze znaczkiem Commodore lekko roznegliżowanych, dostałem bana na wyjazd i muszę teraz ostro tłumaczyć, że to grzeczna impreza szeroki uśmiech
[#8] Re: Revision 2015 - BUS z wielkopolski

@slay, post #1

Bylbym chetny, tylko na ta chwile nie jestem w stanie powiedzic czy w tym roku uda mi sie wybrac.
[#9] Re: Revision 2015 - BUS z wielkopolski

@Phibrizzo, post #8

Zawsze tak mowisz, a zawsze jestes :)
[#10] Re: Revision 2015 - BUS z wielkopolski

@slay, post #1

Cholerka... kusząca opcja oj kusząca... zacznę negocjację z 2 połową
[#11] Re: Revision 2015 - BUS z wielkopolski

@slay, post #6

widzę, że zmieniłeś trochę zdanie po naszej rozmowie. git ! :)

jakby co - jestem chętny :)

lepszy mam dojazd do poznania niż do wrocka i mam też metę w poznaniu.

może warto poszukać przewoźnika który dopasuje pojazd do liczby chętnych ? (gdy ta przekroczy 8 osób) pewnie też było by ciut taniej (zakładam wówczas 170-200zł w obie strony).

tak czy siak, Slay - możesz mnie uwzględnić na liście chętnych :)


ps. planowany też jest bangbus z wrocka.

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2015 01:00:22 przez madbart
[#12] Re: Revision 2015 - BUS z wielkopolski

@madbart, post #11

madbart: może warto poszukać przewoźnika który dopasuje pojazd do liczby chętnych ? (gdy ta przekroczy 8 osób) pewnie też było by ciut taniej (zakładam wówczas 170-200zł w obie strony).

Autobus na 10 osób? Brzmi świetnie, ale jestem realistą, choć kto wie.

Phibrizzo: Bylbym chetny, tylko na ta chwile nie jestem w stanie powiedzic czy w tym roku uda mi sie wybrac.

No jak to, musisz być, wszak w Raciborzu zapowiedziałeś wydanie swojego debiutanckiego dema na Revision
[#13] Re: Revision 2015 - BUS z wielkopolski

@slay, post #12

Hej, jako ze wlasnie mi się opcja transportowa rozpadła to jakby był bus np z poznania to bym się pisał i pewnie miałbym do niego jeszcze 2 osoby.
[#14] Re: Revision 2015 - BUS z wielkopolski

@kiero, post #13

I jak idą przygotowania do Revision? Ja raczej nigdzie nie pojadę, bo w myśl "głupim się ustępuje" muszę ustąpić i nie jechać. Chyba że poczynię bardziej drastyczne kroki i drogę będę miał wolną :-p
[#15] Re: Revision 2015 - BUS z wielkopolski

@flops, post #14

I jak idą przygotowania do Revision? Ja raczej nigdzie nie pojadę, bo w myśl "głupim się ustępuje" muszę ustąpić i nie jechać. Chyba że poczynię bardziej drastyczne kroki i drogę będę miał wolną :-p


Pomysł z wynajęciem busa wraz z kierowcą okazał się niestety finansowo nie do przeskoczenia. Z kilkunastu wycen, które otrzymałem niektóre dochodziły nawet do kwoty 7 tysięcy złotych za 8 osobowy bus z kierowcą. Jeśli nic się wiec nie skomplikuje, to jedziemy wiec samochodem w 4 osoby (ja, JazzCat, Cahir i Jok).

Flops, walcz dalej, moze sie uda :) Bo z tego co piszesz, wnioskuje, ze "po ślubie" nie pojedziesz juz w ogole na zadne party (nawet oddalone 20 km od domu)
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem