Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
[#1] Party Payback
Party scenowe Payback.Transmisja online scenesat.comOK

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2015 18:16:35 przez simka113
[#2] Re: Party Payback

@simka113, post #1

od 23 demo compo, się obejrzy
[#3] Re: Party Payback

@twardy, post #2

No to narazie mamy muzyczny secik w klimacie Italo Disco
[#4] Re: Party Payback

@slay, post #3

Udało się za drugim razem Sunglasses odpalić :) Niestety zdążyłem dopiero na końcówkę Amigi i Decadence i Sunglasses at night poza konkursowo. Było wczesniej cos ciekawego czy compo-fillery ?
[#5] Re: Party Payback

@twardy, post #4

Faktycznie, zaczęli szybciej. Poziom raczej średni. Jeszcze demo na A500 (zaproszenie na Revision 2015 ) grupy Nah-Kolor było dość przyzwoite.

ps. Sunglasses At Night w wersji final odpala się już na standardowej A500 (512/512).

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2015 22:55:26 przez slay
[#6] Re: Party Payback

@simka113, post #1

demo PC "Payback - Jugz" miazga :)

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2015 23:49:29 przez Mariodj
[#7] Re: Party Payback

@simka113, post #1

no i mój typ wygrał w kategorii PC ;)
[#8] Re: Party Payback

@slay, post #5

ps. Sunglasses At Night w wersji final odpala się już na standardowej A500 (512/512).


Panowie szlachta, kto byłby tak uprzejmy i zgrał nam video z Amigi 500? Stawiam browara na najbliższym party!
[#9] Re: Party Payback

@slay, post #5

No to wreszcie mamy final, ołje. Trochę to trwało, bo po Payback usuwaliśmy jeszcze drobne babole.

Zapraszamy: Sunglasses at Night - final version
[#10] Re: Party Payback

@Jazzcat, post #9

Demo jest moim zdaniem jednym z najlepszych dem na platformę OCS/ECS.
Czy można gdzieś dostać moduł z muzyką? Byłbym wdzięczny
[#11] Re: Party Payback

@Sir_Lucas, post #10

Dziękujemy.

A moduł można dostać u huncwota AceMana.
[#12] Re: Party Payback

@Jazzcat, post #11

Dzięki za linka do huncwota z modułem.
Dzięki za demo i czekamy na więcej!!!
[#13] Re: Party Payback

@Jazzcat, post #9

Sunglasses - klasa. Brawo panowie!
A na pc JUGZ pozamiatał.
[#14] Re: Party Payback

@simka113, post #1

Odświeżę temat bo pewnie mało kto z Was zna tą stację. Ja zasłuchuję się utworkami na okrągło. W pracy mam puszczone cichutko poprzez player radiosure. Nikt z ekipy nie podziela mojego gustu, wolą komercję z mnóstwem reklam o suplementach diety W telefonie mam player Radio Online, stacja dodana ręcznie wpisując strumień
http://salyut80.scenesat.com/scenesat
Zapodają utworki w stylu remixy ze strony Amigaremix.com opisywanej już na łamach PPA, ale są też utwory przeróbki komercyjnych klasyków np LaserDance w takim wykonaniu. Dla leniuszków można wejść na SceneSat.com i słuchać spod www, przy okazji sprawdzając z ilu krajów mają słuchaczy.
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem