Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Muzyka
[#1] Szukam starego modułu (swojego) :)
Witam,
Nieśmiało zapytam - czy gdzieś u kogoś na dysku nie zalega może moduł o wdzięcznej nazwie "Rebellion" mojego autorstwa? Wystawiany był na party Gelloween 94 w Bydgoszczy, pod ksywą Dr Brown, Danthy albo Danthalian.
Szukam, szukam i nie znajduję... Zresztą, jeśli miałby ktoś na dysku jakieś moje modki (moje archiwum liczy ich około 100, a wiem, że było dużo więcej), proszę serdecznieo wiadomość.
Pozdrawiam,
Krzysiek
[#2] Re: Szukam starego modułu (swojego) :)

@Drakon, post #1

sprawdzales moze:
http://amp.dascene.net/detail.php?detail=modules&view=1562

tego moda, ktorego szukasz niestety tam nie ma, ale moze sa jakies, ktorych nie masz...
moze bys cos nowego zrobil, jak myslisz?:)
[#3] Re: Szukam starego modułu (swojego) :)

@aszu, post #2

Sam na AMPa kiedyś to uploadowałem :). Sprzedałem amigowe dyski komuś z forum, ten ktoś obiecał mi je przejrzeć i przesłać zawartość, jeśli coś tam będzie mojego - niestety słuch po tym ktosiu zaginął :/.
Co do nowości - na Riverwashu coś będzie :)
[#4] Re: Szukam starego modułu (swojego) :)

@Drakon, post #3

jakoś w urlop który mam za tydzień postaram się przejrzeć swoje modki bo jako swapper modki były tym co uwielbiałem zbierać :) dam znac czy posiadam to w swoich zbiorach czy niestety nie
[#5] Re: Szukam starego modułu (swojego) :)

@Drakon, post #1

Mam płytę z modułami nagraną przez kumpla 18 lat temu. Dostałem ją jakoś w 1999 roku bo jego napęd nie był już w stanie odczytać tak porysowanej płyty.

Katalog "Danthali" (niestety płyta z 8.3) zawiera następujące moduły:

biosphere
captivity
chaotic #1
immortal visions
glowing minds
kaleidoscope
revenge of earth
sumerian cry part 1
tekknodrome
the chip symphony13
the chip symphony14
the chip symphony15
the chip symphony16
the chip symphony17
the chip symphony18
the chip symphony19
three miles away
universe

Jak chcesz to paczka leży i czeka: http://malenstwo.juszkiewicz.com.pl/test/danthali.tar.gz
[#6] Re: Szukam starego modułu (swojego) :)

@Drakon, post #1

tu jest tego trochę siedzi, pije i chrupki Chociaż Rebelliona nie ma. i pewnie to samo co na ampie

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2015 11:51:25 przez snajper
[#7] Re: Szukam starego modułu (swojego) :)

@snajper, post #6

No niestety, nie ma.
[#8] Re: Szukam starego modułu (swojego) :)

@Drakon, post #7

W resultsach nie ma nawet takiego entry.

http://www.pouet.net/party_results.php?which=317&when=1994
[#9] Re: Szukam starego modułu (swojego) :)

@AceMan, post #8

Pamiętam, że kiedyś go gdzieś namierzyłem w sieci, ale to było tak dawno temu, że ni w ząb nie wiem, gdzie.
[#10] Re: Szukam starego modułu (swojego) :)

@Drakon, post #1

To ja odgrzeję temat. Szukam starych polskich modułów i nie mogę ogarnąć jednego, którego pamiętam z dawnych lat o Lechu Wałęsie :D Zaczynał się w ten sposób "Panie prezydencie Lechu - czuj się powołany". Ktoś kojarzy? Ma do niego dostęp?
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem