Aktualności Forum Graffiti Publicystyka Teleport
  kategoria: Muzyka
[#1] [msx] MotionRide / Pete
Hej,

Ja poznałem twórczość MotionRide stosunkowo niedawno dzięki zeterowi i jego serii Pixel Nation. Zaraz się okaże, że pewnie wszyscy poza mną go znają a już na pewno demoscenowcy (jako Pete'a), ale warto o nim tu wspomnieć, bo nikt jeszcze zdaje się nie wspomniał.

Człowiek tworzy animacje, grafiki, ale głównie muzykę i wychodzi mu to bardzo ładnie. Polecam zajrzeć w poniższe linki, wyrobić sobie wląsną opinię i rzucić złotóweczką co łaska w ramach uznania.


Another World Intro Theme [EDM Chiptune Cover]
z bardzo udanego albumu Whatever You Wish. Oczywiście jest tego wszystkiego dużo dużo więcej.

A tutaj więcej platform, na których się udziela: tumblr / deviantart / youtube

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2015 09:52:33 przez Sokok
[#2] Re: [msx] MotionRide / Pete

@Sokok, post #1

Ja jestem zdecydowanym fanem jego twórczości i bardzo się cieszę że jego muza gości w moich video. Także podziwiam jego kreske oraz styl jaki ma…
MotionRide i jego muze poznałem także niedawno i paradoksalnie również przez swoją serie Pixel Nation :) Od tak, on dał koment ja wszedlem na jego kanal, posłuchałem muzy, dalem koment… I sam zaproponowal MR ze jak chce to do swoich filmów mogę brać jego muze. No i skorzystałem :) Do Lemmingów remix przygotował specjalnie. Zresztą mam nadzieje że współpraca się rozwinie. Aż się prosi żeby jego postaci wziąść na warsztat i poanimowac! Wszystko przed nami. Jeszcze raz dzięki MotionRide! OK
[#3] Re: [msx] MotionRide / Pete

@zeter, post #2

Super współpraca- nie zdawałem sobie sprawy OK
[#4] Re: [msx] MotionRide / Pete

@Sokok, post #1

Poznaliśmy się na Decrunchu, ale nie pamiętam. ;)
Na stronie SCENA.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem